Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
magdusika25

Jak pozbyć się konkubenta

Polecane posty

Od roku mieszkam z synem i konkurentem u mojej matki. Jesteśmy razem 6 lat od samego początku nadużywał alkoholu. Gdy urodziłam syna zaczął imprezować, wyzwiska kontrolowanie, popychanie. Na początku ja się starałam i walczyłam z czasem przestałam. Całymi dniami go nie było poznałam chłopaka pisaliśmy itd. Teraz chcę się go pozbyć z mojego życia tylko tu problem mama idzie za nim. Ja nie mam nic do powiedzenia bo nie mój dom. Co w takiej sytuacji mogę zrobić.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ~Małgośka~ napisał:

To jeśli mama idzie za nim, to może niech sama z nim zamieszka i w ogóle będzie🤷‍♀️ Co to znaczy, że nie masz nic do powiedzenia? To mama ma Ci mówić z kim możesz być? Najpierw to Ty się ,,pozbądź" matki ze swojej decyzyjności. Czyli jak najszybciej szukaj mieszkania, chociażby na wynajem. Pracujesz?

A konkubenta na dobre ze swego życia i tak się nie pozbędziesz, macie w końcu dziecko.

Wyprowadzić na obecną chwilę się nie mogę bo nie mam za co wynająć mieszkania. Pracy szukam bo do tej pory siedziałam z synem. Właśnie bo jak z nim mam dziecko to męczyć mam się do śmierci. Przecież można ułożyć sobie życie na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.11.2021 o 21:25, marinero napisał:

Jak matka umrze to dom bedzie twoj !wiec powiedz matce ze nie chcesz  konkubenta  na swoim garnuszku

Ona już tu zakładała tematy i twierdziła że matka przepisała mieszkanie właśnie na tego konkubenta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×