Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dzień dobry Mam na imię Julia i mam 13 lat uprawiałam sex z moim chłopakiem  który ma  12 lat ,wiem że teraz będą komentarze że jestem głupia i naiwna bo dałam się wykorzystać i że oboje jesteśmy za młodzi na sex ale jestem od niego rok starsza a po drugie zrobiłam to z miłości ja go kocham a on mnie .To mój pierwszy chłopak a ja jestem jego pierwszą dziewczyną. Mieszkamy w tym samym mieście, na tej samej ulicy. Znamy się od małego.Lubiłmy spędzać z sobą czas,rozmawiać, wygłupiać się.To był nasz pierwszy raz.Ten stosunek był jakieś 2 miesiące temu i od tamtego czasu nie dostałam okresu więc postanowiłam zrobić test ciążowy i wynik był dodatni.Okazało się że jestem wciąży. Mój chłopak był przy tym jak robiłam test i pokazałam mu wynik.On powiedział że mnie kocha i mnie nie zostawi,że wychowamy to dziecko ale ja boję się powiedzieć naszym rodzicom ,on zresztą też. Boję się że koledzy ,koleżanki ze szkoły zwłaszcza klasy będą się z nas śmiać i obgadywać za plecami.Po drugie to drugi miesiąc i nie długo będzie mi widać brzuch i wszyscy się dowiedzą.Z jednej strony wstyd jak dziewczyna ,właściwie dziecko chodzi z brzuchem w tym wieku ale z drugiej strony nie chcemy usuwać ciąży bo to dziecko nie jest niczemu winne i póżniej jako dorośli ludzie żałowalibyśmy tego,mielibyśmy wyrzuty sumienia do końca życia.Mielibyśmy w dorosłym życiu dzieci a zastanawialimyśmy się jak wyglądałoby to pierwsze dziecko.Czy to chłopiec czy dziewczynka.Po trzecie nie skończyliśmy szkoły ja chodzę do 7 klasy podstawowej on do 6 klasy podstawowej i jeszcze wiele lat nauki przed nami.Nie mamy pracy,pieniędzy,swojego domu ,nie jesteśmy pełnoletni więc prawnymi opiekunami naszego dziecka po narodzinach byliby moi rodzice.Tak jak już napisałam z jednej strony boję się reakcji naszych rodziców, nauczycielów, kolegów koleżanek z klasy ze się będą śmiać ,obgadywać za plecami a nawet wyzywać.Wiem że w naszym wieku ani żadna dziewczyna ani żaden chłopak nie chcieli by mieć dziecka w tak młodym wieku ale my się naprawdę kochamy i chcemy być ze sobą.To nie jest tylko zauroczenie,flirt,ani tylko sex.Wiem że teraz dużo dziewczyn powie ale ty jesteś głupia i naiwna ,on cię nie kocha ,zostawi cię dla innej ładniejszej dziewczyny a ty zostaniesz samotną matką ale powiedział mi że tak nie będzie a ja mu ufam.Z resztą jak zrobiłam ten test co prawda był na początku zaskoczony ale póżniej sobie to przemyślał i na wieczór zadzwonił do mnie i powiedział że się cieszy z tego.Podsumowując boimy się powiedzieć rodzicom ,nauczycielom, koleżankom i kolegom z klasy,boimy się że będą nas namawiać żeby usunąć ciąże albo mnie wywiozą gdzieś dalego do innego miasta albo nawet za granicę, i nas rozdzielą bo wtedy kontakt by się urwał,nie widywalibyśmy się co dzień, albo że po porodzie zabiorą nam dziecko i oddadzą do adopci. Nie powiedziałam nawet starszej siostrze ona ma 18 lat jest 5 lat starsza ode mnie mam też brata 16 lat 3 lata strarszy ode mnie i nawet oni mówili że nie są gotowi na to żeby mieć swoje dziecko /dzieci bo są za mlodzi,nie skończyli jeszcze szkoły ,nie mają pracy,pieniędzy,ani swojego domu że najpierw muszą skończyć szkołę ,zdobyć wykrztałcenie,znależć pracę,mieć swój dom .Chcieli by też zwiedzić parę miast .Że dopiero będzie czas na dziecko i mają oczywiście rację ale w moim przypadku jest już za póżno a nie chcemy usuwać ciąży bo jak napisałam póżniej w dorosłym życiu byśmy żałowali.Ale chyba i tak będziemy musieli powiedzieć o ciąży bo nie długo mi urośnie brzuch i będzie widać,boimy się reakcji ludzi ale też się kochamy i wiem że ta miłość jest silna,prawdziwa i że to przetrwa ,ufam mu że mnie nie zostawi ,dla innej dziewczyny lub kolegów /koleżanek.Oczywiście moze mieć przyjaciół ale chodzi mi oto żebyśmy też spedzali czas razem tak jak było to do tej pory.To nie jest prowokacja ani zmyślona historią.Proszę też bez wyzwisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze za współżycie poniżej 15 lat są konsekwencje prawne po 2 radzę ci iść do psychologa szkolnego, psycholog pewnie zadzwoni do twoich rodziców i będzie chciał ich zaprosić do gabinetu wtedy w twojej obecności poinformuje o twojej ciąży. Moim zdaniem takie rozwiązanie będzie najlepsze. Nie jesteś pełnoletnia więc opiekę prawną nad twoim dzieckiem będą mieli twoi rodzicie wówczas gdy będziesz już pelnoletnia czyli za 5 lat opiekę nad dzieckiem sąd przyzna tobie. Pamiętaj że dopóki nie byłaś u ginekologa oficjalnie nie można potwierdzić ciąży czasem zdarzają się wadliwe testy ale to rzadkość. Pani psycholog powiedz swoje przypuszczenia ze podejrzewasz ciążę pokaz jej test ona pewnie powiadomi rodziców i będzie kazała iść z nimi do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w to że 12 latek może uprawiać seks ,moi synowie 12-letni i 14-letni nawet nie myślą o tych sprawach, cały czas grają na gierkach z kolegami, a o dziewczynach nie chcą słyszeć,śmieją się z dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Lavina napisał:

Nie wierzę w to że 12 latek może uprawiać seks ,moi synowie 12-letni i 14-letni nawet nie myślą o tych sprawach, cały czas grają na gierkach z kolegami, a o dziewczynach nie chcą słyszeć,śmieją się z dziewczyn.

ale my się kochamy z resztą jestem ładna i był na mnie napalony.Tak lubi grać z kolegami w gry ale ja jestem od nich ważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie pomarzyc dobra rzecz. Prawda jest taka ze wasi rodzice wcale nie musza zostac opiekunami tego dziecka jesli nie beda chcieli. Niestety jestescie dziecmi i mimo najlepszych checi nie wychowacie sami tego dziecka. Rodzice za was odpowiadaja i to oni zdecyduja co dalej z wami bedzie. Jak ktos wyzej pisal mozesz skorzystac z pomocy szkolnego pedagoga. I zrob to jak najszybciej bo potrzebna ci wizyta u ginekologa. Ciaza w twoim wieku to nic dobrego dla organizmu. A moze sie okaze ze w ogole w ciazy nie jestes. Poza tym jakos malo realna ta historia. 13latja cieszaca sie z ciazy???? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×