Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Miesiączkuję od 4-5 lat i tylko raz zdarzyła mi się miesiączka, która trwała 3 dni z 5-6. Teraz mam wrażenie, że mój okres aktualny też będzie tyle trwał. Obawa jest - ciąża. Koleżanka mi mówiła, że ona miała taki okres, że 2 dnia obfity a 3 praktycznie nic i była w ciąży i moja obawa się powiększa.. Uprawiałam z chłopem seks bez zabezpieczenia 9 dni temu (nie doszedł we mnie) i dziś zrobiłam test, który wyszedł negatywny. Czy to normalne, żeby bez powodu tak skrócił mi się okres? Dodam, że mam teraz stresujący czas.. szkoła, obawa ciąży i wczoraj odbyła się ogromna kłótnia z chłopem, która też wywołała we mnie sporo płaczu i smutku.. Oraz najprawdopodobniej mam zapalenie pęcherza bo czuję pieczenie podczas sikania i mam wrażenie, że muszę co chwilę oddawać mocz a oddaje małe ilości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to wygląda bardziej na zapalenie cewki moczowej. Okres nie zawsze jest taki sam. Bzdurą jest mówienie, że w ciąży się miesiączkuje, bo to nieprawda. Jeśli masz jakiekolwiek obawy, że możesz być w ciąży- bo współżycie bez zabezpieczenia zawsze niesie za sobą takie ryzyko, zrób badania z krwi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te okoliczności mogą mieć wpływ na skrócenie okresu, żyjesz w stresie, to nie pomaga. Teraz kwestia tego czy są jakieś zaburzenia, czy coś innego. Mogłabyś w domu kontrolować płodność choćby poprzez sprawdzanie poziomu lh ze śliny na testerze owulacyjnym, może Afrodyta byłaby okej dla ciebie. Do lekarza idź swoją drogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×