Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Markiewicz

przebarwienia skóry jak walczyć

Polecane posty

Czy udało się wam zwalczyć skutecznie przebarwienia i czy macie sprawdzone boostery w normalnych cenach, żeby sobie przygotować taką bardziej domową terapię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Podoba mi się bardzo ten eliksir e-naturalne.pl/pl/p/Lynia-Eliksir-z-retinolem-0%2C3-oraz-olejkiem-ze-skorki-pomaranczy/1100, używam na co dzień. Olej abisyński to całkiem unikalny składnik, bo mocno nawilża i wygładza zmarszczki. W ogóle bardzo bogaty skład, jeżeli sobie porównasz z konkurencją, masa witamin, olejków, naturalne wypełniacze w postaci shea, ale nie tylko. Mieszanki kwasów. Taki kosmetyk to bomba odżywcza dla skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.11.2021 o 13:26, Markiewicz napisał:

Czy udało się wam zwalczyć skutecznie przebarwienia i czy macie sprawdzone boostery w normalnych cenach, żeby sobie przygotować taką bardziej domową terapię?

Tak kompletnie to mi się nie udało pozbyć przebarwień, ale rozjaśniłam je o powiedzmy 50%.

Polecam wybrać się na peeling tca, stosować kremy z filtrem na dzień. Na noc smaruje się serum z witaminą c (byle jakim). No i zwracam uwagę na substancję fototoksyczne w lekach czy kosmetykach. Przy zachowaniu regularności powinno pomóc.

Ja wybrałam się mezoterapię preparatem xela rederm- jakiś rezultat był, ale nie warty tych pieniędzy. Więcej bym się nie wybrała.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyjaciółka miała ten problem i na twarz mega pomogły kwasy, tylko takie bardzo mocne. U kosmetolog rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×