Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam dziewczyny. Mam taki problem z luteiną. Jestem  w  trakcie starań o dziecko, profilaktycznie lekarz zalecił 1x dziennie luteine 50 pod język. Przez pierwsze 6 dni było ok. Teraz jestem w 26 dc z tym że owulka pozniejsza bo w 17-18 dniu. Od dwóch dniu czuje ból piersi bo bokach plus wrażliwość sutków, do tego okropnie mnie mdli i kręci się w głowie nie cały czas ale falami. Brzucha małpowego nie odczuwam za to bardzo intensywnie czuje jajniki i rozpychanie podbrzusza. Do tego okropne uderzenia gorąco i jestem jak tykająca bomba. Czy to możliwe że tak mała dawka Luteiny może powodować takie objawy? Przy wcześniejszej ciąży nie miałam żadnych aż do dnia okresu. I pytanie drugie  czy jeśli już dzisiaj nie wezmę Luteiny to bardzo zaburze sobie cykl? Powinnam am brać jeszcze 2 dni. Mam dość tych objawów w dodatku ta luteina ą jest tak obrzydliwa że zanim się rozpuści muszę się mocno postarać żeby jej nie zwrócić. 🥴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, progesteron nawet w małych dawkach może powodować takie dolegliwości, przecież organizm oprócz tego co łykasz wytwarza go również sam. Poproś ginekologa o luteinę dopochwową, lepiej się wchłania i nie jest po niej tak niedobrze 🤢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×