Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sklepowa

Kwarantanna załamka :/

Polecane posty

Cześć. Szukam zajęcia dla synka 6 lat. Siedzimy na kwarantannie i szlag mnie trafia. Nie mogę się z nim bawić bo mi łeb pęka i mam jeszcze polroczne dziecko. 

Moze  czat z jakkimiś grami dla dzieci? macie jakis pomysl? mamy minecrafta i among usy. Boję się że po 10 dniach młody będzie miał sieczkę w mózgu 😕  Please help.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na nudzi mi się pomagało jakieś zadanie plastyczne. Typu dawałam karton kartkę klej farby i różne dodatki makaron ryz stare wstazki kubki plastikowe itp i zadanie jak widzę siebie w przyszłości albo co mi do głowy przyszlo. Była też zabawa w szukanie skarb ale to trzeba miec czas na przygotowanie wskazówek. Chłopcom w mojej rodzinie podobała się też zabawa w przygotowanym przez siebie namiocie z koca krzeseł itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w akcie desperacji poświęciłam jedną ścianę w pokoju na rysunki,  jeden bok czarnej szafy na rysowanie kredą, zorganizowałam namioty i tunele i pozwoliłam jeździć na hulajnogach i biegówkach. Tablet i telefon też były non stop w użyciu.  Byle przetrwać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ComeOnBeybe

Zakup tablicy do rysowania kredą, zestaw malarski, sztaluga. Dziecko będzie zachwycone. Drugi pomysł to elektryczne mini pianino dla dzieci. Karty do gry, planszówki, no i tradycyjnie bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×