Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
staystrong2020

Pozytywny test 7 dni po zastrzyku ovitrelle

Polecane posty

Hej Dziewczyny , z ciekawości zrobiłam test 7 dni po zastrzyku ovitrelle ,wyszedl pozytywny z b.blada kreska.wiem że ovi fałszuje testy ale zastanawiam się czy jeśli doszłoby do zapłodnienia to kreska byłaby wyraźniejsza.Czy któraś testowała się tydzień po zastrzyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testować się możesz tydzień po zastrzyku ale zastrzyk może się utrzymywać do 14 dni ale też nie musi. Ja np nie mam już śladu po 10 dniach. Myślę że na wykrycie ciąży troche za szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz zrobić z krwi betę i po 2 dniach drugi test i wtedy będziesz wiedzieć. Mi po 7 dalej wychodził pozytywny, tak jak dziewczyna pisała do 14 dni może wychodzic ale bez ciazy będzie spadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 dni troche za wczesnie - miedzy zaplodnieniem a implantacja mija nawet do 12 dni a w tym czasie zaplodnione jajeczko powoduje lekko podniesiony poziom hcg i takie testy wychodza - mowie z doswiadczenia bo tez wlasnie czekam czy bedzie @ czy nie. Jesli Cie to uspokaja to kup troche tych tanich testow i sprawdzaj co pare dni czy kreska nadal jest (powinna sciemniec/byc wyrazna 2-3 tygodnie po jesli implantacja jajeczka sie udala) albo zrob badania krwi, ale jesli cie nie stresuje to poczekaj jeszcze tydzien albo dwa.

 

Edytowano przez Kirinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi test ciążowy bardzooo  blady wyszedł po 14 dniu od zastrzyku a już w kolejne dni kreska przybiera na kolorze. Także święta mamy piękne. Ciąża potwierdzona przez lekarza 20.12 i teraz 27.12 kontrola czy wszystko dobrze. Przesyłam Wam fluidki 🍀🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×