Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

A kiedy wypadłby odcinek 5000?

Ładna okrągła liczba, jeżeliby wystarczyło czasu na to żeby wszyscy główni bohaterowie ułożyli sobie życie, mogliby na tym odcinku zakończyć serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mala napisał:

A kiedy wypadłby odcinek 5000?

Ładna okrągła liczba, jeżeliby wystarczyło czasu na to żeby wszyscy główni bohaterowie ułożyli sobie życie, mogliby na tym odcinku zakończyć serial.

Ja obliczyłam teoretycznie, bo wiadomo, że pandemia może przerwać emisję. Na regionalnej telewizji dali 1-szy odcinek, ale nie wiem po co. 5000 to za dużo zwłaszcza, że główni bohaterowie mało występują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Marta1990 napisał:

Ja obliczyłam teoretycznie, bo wiadomo, że pandemia może przerwać emisję. Na regionalnej telewizji dali 1-szy odcinek, ale nie wiem po co. 5000 to za dużo zwłaszcza, że główni bohaterowie mało występują.

Mnie chodziło głównie o tych, którzy przyszli na świat już za akcji Klanu, wiadomo że seniorzy już zostaną ze swoimi partnerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Mala napisał:

Mnie chodziło głównie o tych, którzy przyszli na świat już za akcji Klanu, wiadomo, że seniorzy już zostaną ze swoimi partnerami.

Czyli Jasiek, Kasia, Małgosia, Antek, Władek, Pawełek, Zosia, Stefanek, dzieci Bożenki i Miłosza oraz Julka i Filip.  A ilu bohaterów  byśmy do tego czasu pożegnali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Marta1990 napisał:

Czyli Jasiek, Kasia, Małgosia, Antek, Władek, Pawełek, Zosia, Stefanek, dzieci Bożenki i Miłosza oraz Julka i Filip.  A ilu bohaterów  byśmy do tego czasu pożegnali.

Mnie chodziło o tych z nich, którzy są już PEŁNOLETNI,  na litość kija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mala napisał:

Mnie chodziło o tych z nich, którzy są już PEŁNOLETNI,  na litość kija.

Aha. No to Pawełek jako ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten 1-szy odcinek Klanu na regionalnej to pomyłka w ramówce, bo jutro już nie ma. W starym Klanie zbliżamy się do końca 3-ego sezonu. 4-ty rozpocznie się 15 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Marta1990 napisał:

W końcu Zosia zobaczyła Janusza i Lidkę.

I zachowała zimną krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Mala napisał:

I zachowała zimną krew.

A Lidka walnęła do Janusza tekstem "Chciałeś mnie zabić".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu się stało! Ale nic to, dobrze że jesteście 😃

Mam nadzieję, że Zośka w końcu przejrzy na oczy, nie mogę znieść tej gówniary. I przy okazji że Janusz dostanie za swoje.

Żaneta oszustka? Pewnie za daleko zabrnęli, nie wiedza co dalej z tym wątkiem to wymyślili oszustwo. I dobrze, męczący wątek.

Ale jeszcze bardziej mnie męczy wątek Irminy i Rutki. Jaka ta Irmina biedna, tak się poświęca. Jaka ona biedna, jak ona honorowa. Pomnik niech jej postawią. Miałam nadzieję, że że Rutka kopnie ja w d, jestem niemile zaskoczona tymi zaręczynami.

Michał pasuje do Mildy jak jamnik do owczarka, że tak powiem. Wczoraj powiedziałam do mojego męża, że ten Oskar by już lepiej do niej pasował. Cieszy mnie że zaczną się spotykać 😃

Michała nie lubię i kropka. Rzuca się jak pchła na grzebieniu.

 

Jak to Klan to ma być równoległy swiat? Nie rozumiem

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, WandeczkaKa napisał:

Co tu się stało! Ale nic to, dobrze że jesteście 😃

Mam nadzieję, że Zośka w końcu przejrzy na oczy, nie mogę znieść tej gówniary. I przy okazji że Janusz dostanie za swoje.

Żaneta oszustka? Pewnie za daleko zabrnęli, nie wiedza co dalej z tym wątkiem to wymyślili oszustwo. I dobrze, męczący wątek.

Ale jeszcze bardziej mnie męczy wątek Irminy i Rutki. Jaka ta Irmina biedna, tak się poświęca. Jaka ona biedna, jak ona honorowa. Pomnik niech jej postawią. Miałam nadzieję, że że Rutka kopnie ja w d, jestem niemile zaskoczona tymi zaręczynami.

Michał pasuje do Mildy jak jamnik do owczarka, że tak powiem. Wczoraj powiedziałam do mojego męża, że ten Oskar by już lepiej do niej pasował. Cieszy mnie że zaczną się spotykać 😃

Michała nie lubię i kropka. Rzuca się jak pchła na grzebieniu.

 

Jak to Klan to ma być równoległy świat? Nie rozumiem

 

 

 

 

Chodziło o to, że ma się dziać więcej niż w normalnym życiu. Główny temat został zablokowany. co do Oskara to on był seksoholikiem. Stary Klan teraz jest słabszy, chociaż wraca wątek Leszka brata Krystyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, WandeczkaKa napisał:

 I przy okazji że Janusz dostanie za swoje.

Wszystko zmierza do tego że będzie wręcz przeciwnie - że on i Agnieszka się pogodzą.

Edytowano przez Mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Mala napisał:

Wszystko zmierza do tego że będzie wręcz przeciwnie - że on i Agnieszka się pogodzą.

Jak oni się pogodzą, to Agnieszka wyjdzie na ...kę. Mam nadzieję, że jej tego nie zrobią. Janusz zdradzał ją cały czas, nawet jak już wszystko wyszło i w sumie do tej pory ją zdradza.

Ja mam nadzieję, że Lidka powie Agnieszce że cały ten czas sypiała z Januszem. Po prostu mam nadzieję, że Zośka przejrzy na oczy. Jak się musi czuć taka matka, co mąż ją zdradził a córka ja wini za rozwód. To do niej ma ciągle pretensje. W ogóle do wszystkich tylko nie do Janusza, a to on jest wszystkiemu winien. Lidka nikogo nie zdradziła, nie miała zobowiązań.

W Klanie scenarzyści najpierw robią a potem pomyślą. Wątek zdrady Janusza od początku był bez sensu. Po co rozbijać taką rodzinę, jeszcze w sytuacji kiedy Janusz nie jest ojcem Zośki a jednak tworzą kochającą rodzinę.

W ogóle mogliby pokusić się o inne intrygi a nie tylko zdrady.

Oglądam Klan z przyzwyczajenia, lubię go na swój sposób. Zna się tych bohaterów, ciekawi człowieka co u nich. Ale jednocześnie widzę, że to gniot. Rutka od zawsze zły charakter - teraz za sprawą Irminy zrobi się z niego człowiek kryształ. Irmina zaczynała jako zły charakter - teraz jest słodko pierdząca. I tak można wymieniać w nieskończoność... Brak konsekwencji w prowadzeniu postaci. Jedynie Jessica była głupia i jest głupia, oderwana od rzeczywistości. Ale ja lubię jej postać, dodaje kolorytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałam, że Agnieszka wyjdzie na i,d,i,o,t,k,ę czy to słowo jest zabronione???? Matko jedyna!!!!! Jaka cenzura 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu już sporo osób wybaczyło zdrady swoim małżonkom.

Zresztą obecna władza promuje trwałość małżeństwa i rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Mala napisał:

Tu już sporo osób wybaczyło zdrady swoim małżonkom.

Zresztą obecna władza promuje trwałość małżeństwa i rodziny.

Klan zawsze był serialem konserwatywnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mala napisał:

Tu już sporo osób wybaczyło zdrady swoim małżonkom.

Zresztą obecna władza promuje trwałość małżeństwa i rodziny.

1. Promowanie, że należy wybaczać.

2. Dobrze, że pokazali wątek zdrad, bo to obecnie bardzo powszechne.

3. Aga poniekąd sama Janusza, może nie wpychała do zdrady ale odpychała od siebie, przez swój sztywniacki styl bycia, oczywiście nie bronię go ale szukał facet czegoś to znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Slawek1977 napisał:

1. Promowanie, że należy wybaczać.

2. Dobrze, że pokazali wątek zdrad, bo to obecnie bardzo powszechne.

3. Aga poniekąd sama Janusza, może nie wpychała do zdrady, ale odpychała od siebie, przez swój sztywniacki styl bycia, oczywiście nie bronię go, ale szukał facet czegoś to znalazł.

To, że Agnieszka ma inny charakter to nie znaczy, że Janusz miał ją zdradzić, przecież mają wspólne dziecko 2,5 letnią Julkę i on zaakceptował też Zosię. Lidka nic sobą nie reprezentuje, bo jakby naprawdę miała niedołężnego ojca to by siedziała z nim, a nie uganiała się za facetami.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mala napisał:

Tu już sporo osób wybaczyło zdrady swoim małżonkom.

Zresztą obecna władza promuje trwałość małżeństwa i rodziny.

1. Promowanie, że należy wybaczać.

2. Dobrze, że pokazali wątek zdrad, bo to obecnie bardzo powszechne.

3. Aga poniekąd sama Janusza, może nie wpychała do zdrady ale odpychała od siebie, przez swój sztywniacki styl bycia, oczywiście nie bronię go ale szukał facet czegoś to znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijając to, że Lidka przysporzyła się do rozbicia rodziny to mimo iż ma chorego ojca, nie może tracić przez to życia i spać z nim non stop. Jest młoda i też chce znaleźć faceta, a to że robi to mało udolnie to inna sprawa.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Slawek1977 napisał:

Pomijając to, że Lidka przysporzyła się do rozbicia rodziny to mimo iż ma chorego ojca, nie może tracić przez to życia i spać z nim non stop. Jest młoda i też chce znaleźć faceta, a to że robi to mało udolnie to inna sprawa.

W którymś z najbliższych odcinków Lidka się upije i będzie ubliżać Januszowi I Agnieszce, a jej ojciec może w ogóle nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Marta1990 napisał:

 jej ojciec może w ogóle nie istnieje.

Przecież raz pobiegła do Rafała, żeby jej pomógł sprowadzić ojca do domu, bo starszy pan z demencją zasiedział się w sklepie zoologicznym i jego właściciel zadzwonił do Lidki zdenerwowany, bo już chciał zamykać.

Ola zresztą zapyta Lidki: "Gdzie jest twój ojciec? Dawno go nie widziałam na osiedlu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na co dzień opieka nad schorowaną osobą wymaga poświęceń, Lidka musi jakoś odreagowywać a to w rękach Janusza jest aby to nie on stał się łupem. Rafi potrafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Mala napisał:

Przecież raz pobiegła do Rafała, żeby jej pomógł sprowadzić ojca do domu, bo starszy pan z demencją zasiedział się w sklepie zoologicznym i jego właściciel zadzwonił do Lidki zdenerwowany, bo już chciał zamykać.

Ola zresztą zapyta Lidki: "Gdzie jest twój ojciec? Dawno go nie widziałam na osiedlu"

Ten ojciec nawet nie był pokazany ( co oczywiście jest wytknięte na "Bece z Klanu").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Marta1990 napisał:

Ten ojciec nawet nie był pokazany ( co oczywiście jest wytknięte na "Bece z Klanu").

W historii różnych seriali dużo postaci nie jest pokazywanych, mówi się tylko o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Mala napisał:

W historii różnych seriali dużo postaci nie jest pokazywanych, mówi się tylko o nich.

Czasami jest zasygnalizowane pojawienie się postaci, tak było w starym Klanie przy docencie Deptule, który pojawił się w rozmowie Agnieszki i Roberta tyle, że Robert studiował matematykę, a nie slawistykę. Tak samo na "Bece z Klanu"  wytykają to, że w przedszkolu Czesi nie ma dzieci, albo, że matka Leopolda miała mieć Alzheimera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro z racji święta nie będzie nowego Klanu. Starego nie będzie jutro i w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×