Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

6 minut temu, otyla_33_otyla napisał:

A co z muzyką? Nikt nie nominował piosenki kota spiewja? Hehe

Nie było nigdy takiej kategorii, ale wiadomo, że piosenka w wykonaniu Rynkowskiego najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okaże się, że Sandra będzie miała kochanka. Janusz będzie miał wypadek. Paulina będzie molestowana w pracy, a Jacek mówi że od wakacji zamykają bank. Jola wyciągnie od Witolda pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiadomo czy to kochanek Sandry.

Zdrada pasuje do postaci Norberta jak pięść do nosa.

Czy naprawdę ta Ilona to jest tak prosta i głupia dziewczyna, że nie umie sobie założyć konta w banku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Mala napisał:

Jeszcze nie wiadomo czy to kochanek Sandry.

Zdrada pasuje do postaci Norberta jak pięść do nosa.

Czy naprawdę ta Ilona to jest tak prosta i głupia dziewczyna, że nie umie sobie założyć konta w banku???

No właśnie w tej kwestii jest zacofana. Jeszcze będzie casting na narzeczonego dla Ramony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Marta1990 napisał:

No właśnie w tej kwestii jest zacofana. Jeszcze będzie casting na narzeczonego dla Ramony.

Tylko że kobiety z tego pokolenia, nawet te wychowane na wsi i bez wyższego wykształcenia, też potrafią to zrobić.

A Ramona ma już 28 lat, odpuściłaby sobie takie dziecinne zagrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Mala napisał:

Tylko że kobiety z tego pokolenia, nawet te wychowane na wsi i bez wyższego wykształcenia, też potrafią to zrobić.

A Ramona ma już 28 lat, odpuściłaby sobie takie dziecinne zagrywki.

Jutro już 350 odcinek powtórkowy Klanu, 13 do końca. Krystyna ukryje Leszka na działce u Marczyńskich. Władysław pojedzie w Polskę, bo będzie miał nasilenie choroby. Monika wygada się Dorocie, że odbiła jej chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.01.2022 o 15:12, Marta1990 napisał:

Ten 1-szy odcinek Klanu na regionalnej to pomyłka w ramówce, bo jutro już nie ma. W starym Klanie zbliżamy się do końca 3-ego sezonu. 4-ty rozpocznie się 15 lutego.

Nie 15-ego a 10 lutego, czyli 14 lutego wróci Michał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Mala napisał:

I wątek Leszka dobiega końca.

Artur Dziurman zagrał też gangstera w "Na dobre i na złe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale matka Jacka go załatwiła. Ta Weronika to faktycznie głupia i Beata ma rację, że chce się wypromować na tragedii ojca (ten wątek zbiegł się w czasie z aferą u Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy). Nie podoba mi się atmosfera na facebukowej grupie "Staroklaniacy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2022 o 22:26, Mala napisał:

Z Klanu nikogo jeszcze za to nie wyrzucili.

Daniel Skrzypczak, czyli serialowy Bazyli publikuje antyrządowe posty na instagramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Marta1990 napisał:

Daniel Skrzypczak, czyli serialowy Bazyli publikuje antyrządowe posty na instagramie.

Właśnie przejrzałam jego konto na instagramie i nic takiego nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Mala napisał:

Właśnie przejrzałam jego konto na instagramie i nic takiego nie widzę.

Teraz zauważyłam, że jednak prorządowe. Myślę, że związek Weronki i Jaśka się rozpadnie. W starych odcinkach Leszek wyjedzie z Polski, bo będzie świadkiem koronnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludu mój, Ludu... Dla mnie sytuacja, że Paweł Lubicz stara się połączyć Agę z Januszem jest wzięta z kosmosu i ja w coś takiego nie wierzę! To jest dla mnie tak głupie i niemożliwe, że słów mi brakuje. Jeszcze żeby Aga płakała ojcu w rękaw, że tęskni za Januszem... Tatuś wpycha córkę w ramiona niewiernego męża. Jeszcze będzie robił podchody żeby ich połączyć. Janusz zdradził Agnieszkę, spał z inną. Przecież ten romans trwał do "wczoraj". Paweł powinien mu pysk obić...

Promowanie wybaczania... Janusz zlamal życie Adze, Zośce i Julce a teraz mu wybacz. A niech się goni. Niech idzie do Lidki, ta mu zapewni rozrywki skoro Aga dla niego taka za sztywna - choć ja tego w ogóle nie widzę. I jeszcze Zośka o wszystko miała pretensje do matki. Ja miałam nadzieję, ze Zośka nakryje Janusza z Lidką i stanie w końcu po stronie MATKI a nie jakiegoś obcego faceta. I to mnie mega denerwuje. Czy ktoś myślał o Adze... Czy ktoś o NIEJ myśli? A Janusz teraz taki zbity pies... Jeszcze go pocieszaj, wspieraj. A dali go jazda

Prawda, że te zdrady to jednak są ciekawe do oglądania 🤪

A aktorka grająca Paulinę dobrze gra teraz taką zazdrosna, zaniepokojona. Ma okazję się wykazać.

Mielecka Jacka przeżuje, połknie i wypluje...

Kto by tu jeszcze mógł kogoś zdradzić 😂

Beatę mogliby zresocjalizować, zazdrosna matka psychopatka. A Weronika niech dorobi Jasiowi rogi 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paweł jest OSTATNIA OSOBĄ do "obijania komuś pyska" bo w końcu zdradził swoją ciężko chorą żonę.

Edytowano przez Mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, WandeczkaKa napisał:

Ludu mój, Ludu... Dla mnie sytuacja, że Paweł Lubicz stara się połączyć Agę z Januszem jest wzięta z kosmosu i ja w coś takiego nie wierzę! To jest dla mnie tak głupie i niemożliwe, że słów mi brakuje. Jeszcze żeby Aga płakała ojcu w rękaw, że tęskni za Januszem... Tatuś wpycha córkę w ramiona niewiernego męża. Jeszcze będzie robił podchody, żeby ich połączyć. Janusz zdradził Agnieszkę, spał z inną. Przecież ten romans trwał do "wczoraj". Paweł powinien mu pysk obić...

Promowanie wybaczania... Janusz złamał życie Adze, Zośce i Julce, a teraz mu wybacz. A niech się goni. Niech idzie do Lidki, ta mu zapewni rozrywki skoro Aga dla niego taka za sztywna - choć ja tego w ogóle nie widzę. I jeszcze Zośka o wszystko miała pretensje do matki. Ja miałam nadzieję, że Zośka nakryje Janusza z Lidką i stanie w końcu po stronie MATKI, a nie jakiegoś obcego faceta. I to mnie mega denerwuje. Czy ktoś myślał o Adze... Czy ktoś o NIEJ myśli? A Janusz teraz taki zbity pies... Jeszcze go pocieszaj, wspieraj. A dali go jazda

Prawda, że te zdrady to jednak są ciekawe do oglądania 🤪

A aktorka grająca Paulinę dobrze gra teraz taką zazdrosna, zaniepokojona. Ma okazję się wykazać.

Milecka Jacka przeżuje, połknie i wypluje...

Kto by tu jeszcze mógł kogoś zdradzić 😂

Beatę mogliby zresocjalizować, zazdrosna matka psychopatka. A Weronika niech dorobi Jasiowi rogi 😀

Aga nie jest sztywna, to wymysł ludzi na forum ( Tak jak na fb na grupie "Staroklaniacy" wymyślono, że Elżbieta podtruwała Władysława). Zosia nie miała prawdziwego ojca, a Janusz nie krzywdzi Zosi i Julki. Inna sytuacja by była jakby Janusz bił Agnieszkę ( kiedyś miała partnera psychopatę). Co do gardzenia Januszem przez Pawła to moim zdaniem scenarzyści chcą uniknąć agresywnych scen i przekleństw. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Mala napisał:

Paweł jest OSTATNIA OSOBĄ do "obijania komuś pyska" bo w końcu zdradził swoją ciężko chorą żonę.

Akurat ta zdrada nie ma nic do rzeczy, wiadomo dlaczego był taki wątek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Marta1990 napisał:

wiadomo dlaczego był taki wątek. 

Z powodu myślenia dupą wiadomo kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Mala napisał:

Z powodu myślenia dupą wiadomo kogo.

Agnieszka nie jest chora w serialu, bo Paulina Holtz nie zawala pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po kilku  latach  obejrzałam kilka odcinków i stwierdzam że ten serial.jest dziwny. Bożena ma 3 małych  dzieci i co? W domu sielanka,zero stresu. Do tego dziadki ktorzy ciągle  zajmują się wnukami jakby nie mieli swojego życia. Jasiu nie pasuje do Weroniki.  No.i szkoda że rozwalili małżeństwo Agnieszki:( po co?  I ten Tymon....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AnnaMaria1982 napisał:

Po kilku  latach  obejrzałam kilka odcinków i stwierdzam że ten serial jest dziwny. Bożena ma 3 małych  dzieci i co? W domu sielanka, zero stresu. Do tego dziadki którzy ciągle  zajmują się wnukami jakby nie mieli swojego życia. Jasiu nie pasuje do Weroniki.  No i szkoda że rozwalili małżeństwo Agnieszki:( po co?  I ten Tymon....

Akurat Agnieszka i Janusz są na najlepszej drodze do pogodzenia się i odbudowania swojego małżeństwa.

A co do braku stresu u Bożenki - w serialach zawsze tak jest, nie będą małych dzieci ciągle przywozić na plan.

Dziadkowie wkrótce pojadą obejrzeć działkę na Mazurach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, AnnaMaria1982 napisał:

Po kilku  latach  obejrzałam kilka odcinków i stwierdzam że ten serial. jest dziwny. Bożena ma 3 małych  dzieci i co? W domu sielanka, zero stresu. Do tego dziadki którzy ciągle zajmują się wnukami jakby nie mieli swojego życia. Jasiu nie pasuje do Weroniki.  No. i szkoda że rozwalili małżeństwo Agnieszki:( po co?  I ten Tymon....

To, że Bożenka i Miłosz mają 3 dzieci jest spowodowane tym, że Agnieszka Kaczorowska dwukrotnie była prywatnie w ciąży, więc w tym samym czasie zrobiono Bożenkę w ciąży i w serialu  ma 2 synków Franka ur. w wakacje 2019 i Czarka w listopadzie 2021.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Marta1990 napisał:

To, że Bożenka i Miłosz mają 3 dzieci jest spowodowane tym, że Agnieszka Kaczorowska dwukrotnie była prywatnie w ciąży, więc w tym samym czasie zrobiono Bożenkę w ciąży i w serialu  ma 2 synków Franka ur. w wakacje 2019 i Czarka w listopadzie 2021.

Tak samo wpisane zostały do serialu - trzecia ciąża Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej (Kasia), oraz pierwsze ciąże Katarzyny Tlałki (Władek i Antek) i Pauliny Holtz (Zosia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Mala napisał:

Tak samo wpisane zostały do serialu - trzecia ciąża Małgorzaty Ostrowskiej Królikowskiej (Kasia), oraz pierwsze ciąże Katarzyny Tlałki (Władek i Antek) i Pauliny Holtz (Zosia).

Ale tylko Małgorzata Ostrowska Królikowska gra ( czy też grała) ze swoją prywatną córką. Paulina Holtz wyjechała na czas ciąży( ale kolejnej), bo Zosię gra Amelia Malesa. Przy Katarzynie Tlałce wyszło dziwnie, bo prywatnie nie urodziła bliźniąt. W ciąży też były Dorota Naruszewicz i Agnieszka Wosińska ( Ta druga, ze względu na specyfikę roli nie mogła być w ciąży w serialu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Marta1990 napisał:

 Agnieszka Wosińska ( Ta druga, ze względu na specyfikę roli nie mogła być w ciąży w serialu).

Ciążowe krągłości mogła ukryć pod habitem.

Aktorka chyba nawet żartowała że zakonnica w ciąży to byłby bombowy wątek  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mala napisał:

Ciążowe krągłości mogła ukryć pod habitem.

Aktorka chyba nawet żartowała że zakonnica w ciąży to byłby bombowy wątek  🙂

Wtedy zrobiono tak, że w serialu wyjechała na misję, to był 2007 rok, tak jak ostatnie dziecko Królikowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Marta1990 napisał:

Wtedy zrobiono tak, że w serialu wyjechała na misję, to był 2007 rok, tak jak ostatnie dziecko Królikowskiej.

A Grażyna wyjechała do pracy do Irlandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Mala napisał:

A Grażyna wyjechała do pracy do Irlandii.

Tak. W 2001 roku także miała przerwę, bo w 2002 roku urodziła 2-gą córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AnnaMaria1982 napisał:

Po kilku  latach  obejrzałam kilka odcinków i stwierdzam że ten serial. jest dziwny. Bożena ma 3 małych  dzieci i co? W domu sielanka, zero stresu. Do tego dziadki którzy ciągle  zajmują się wnukami jakby nie mieli swojego życia. Jasiu nie pasuje do Weroniki.  No. i szkoda że rozwalili małżeństwo Agnieszki:( po co?  I ten Tymon....

Na jakim wątku skończyła Pani oglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×