Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gwiazda 56

Jak wam się podoba mój plan na życie

Polecane posty

Oczywiście prawdopodobnie nigdy  tego nie zrobie. Jednak moim zdaniem byłby to całkiem niezły pomysł. Chodzę po klubach. Jestem do tego nieźle wystroiona. Spotykam chłopaka i uprawiam z nim seks. Oczywiście jak się za pierwszym razem zajść w ciąże nie uda to robie to do skutku z innymi. A potem żyje z zasiłków i alimentów. Jest też drugi plan że po prostu chodze po tych klubach i za seks biore pieniądze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Gwiazda 56 napisał:

Oczywiście prawdopodobnie nigdy  tego nie zrobie. Jednak moim zdaniem byłby to całkiem niezły pomysł. Chodzę po klubach. Jestem do tego nieźle wystroiona. Spotykam chłopaka i uprawiam z nim seks. Oczywiście jak się za pierwszym razem zajść w ciąże nie uda to robie to do skutku z innymi. A potem żyje z zasiłków i alimentów. Jest też drugi plan że po prostu chodze po tych klubach i za seks biore pieniądze 

A potem łapiesz chorobę weneryczną i umierasz młodo zamiast żyć z zasiłków. Mam nadzieję, że te zasiłki utną jak najszybciej. Bierz się do normalnej pracy, a nie planuj jak urodzić dzieci, którym rozwalisz życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Migotka95 napisał:

Z każdym Twoim kolejnym postem mam wrażenie, że jesteś trollem.

Przecież ja nie pisze tego na poważnie. Tak sobie myśle co by było gdyby tak zrobić ale bez kitu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gwiazda 56 napisał:

Przecież ja nie pisze tego na poważnie. Tak sobie myśle co by było gdyby tak zrobić ale bez kitu 

Lepiej nie myśl, bo najwidoczniej Ci to nie wychodzi. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gwiazda 56 napisał:

Oczywiście prawdopodobnie nigdy  tego nie zrobie. Jednak moim zdaniem byłby to całkiem niezły pomysł. Chodzę po klubach. Jestem do tego nieźle wystroiona. Spotykam chłopaka i uprawiam z nim seks. Oczywiście jak się za pierwszym razem zajść w ciąże nie uda to robie to do skutku z innymi. A potem żyje z zasiłków i alimentów. Jest też drugi plan że po prostu chodze po tych klubach i za seks biore pieniądze 

Tylko pilnuj z kim w tą ciążę zajdziesz. Bierz od facetów wszystkie dane bo potem nie dojdziesz gdzie tatusia i płatnika alimentów znaleźć. A tak serio dziewczyno święta idą choinkę sobie ubierz jak ci się nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Annn2020 napisał:

Tylko pilnuj z kim w tą ciążę zajdziesz. Bierz od facetów wszystkie dane bo potem nie dojdziesz gdzie tatusia i płatnika alimentów znaleźć. A tak serio dziewczyno święta idą choinkę sobie ubierz jak ci się nudzi

Choinka jest już ubrana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×