Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
makanesan.m

Problem z trądzikiem i miesiączką

Polecane posty

Mam prawie 17 lat, a od 7 roku życia walczę z trądzikiem co jest dosyć dziwne, niestety znów jest gorzej, w grudniu 2018 roku zaczęłam brać Tetralysal i brałam przez 3 miesiące z Duac'iem i z czymś jeszcze. Było super, ale potem znów wszystko się zaczęło psuć, w sierpniu 2020 roku brałam 2 preparaty na skórę przepisane przez dermatologa, które nic nie dawały + kilka razy w życiu stosowałam Zineryt, za pierwszym razem po kuracji Tetralysalem działał. Rok temu od innego dermatologa dostałam znów Tetralysal, który już oczywiście nie dział + Duac, kuracje skończyłam jakoś w lipcu. Mój trądzik znów zaczął się nasilać i aktualnie jestem bezsilna, matka nie chce zabrać mnie do dermatologa, bo sądzi, że to moja wina. Jest to mój spory kompleks + ponad 9 lat walki z trądzikiem też nie jest zbytnio okej. Mam wrażenie, że mogą być to hormony, bo mam również problemy z miesiączką. Pierwszy raz dostałam okres w lipcu 2018 roku (miałam 13 lat) wiadomo, że na początku przez 2 lata jest on nieregularny i mimo że minęły ponad 3 lata, jest on bardzo nieregularny. W przeszłości miałam bardzo obfity okres, ale ostatnio jest trochę lepiej. Nie wiem szczerze co robić, bo robiłam TSH w ostatnim czasie i lekarka powiedziała mi, że jest idealnie. Przepraszam jeśli wpis jest chaotyczny, ale starałam się opisać najlepiej jak potrafię. Błagam o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×