Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
martini_00

Oszukana w salonie PLUS

Polecane posty

Piszę ten post trochę żeby się wyżalić i trochę żeby ostrzec. Wczoraj brałam nowy telefon w Plusie oczywiście obsługa milutka i wspaniała. Konsultant pomógł mi dobrać telefon z( jak upewnil mnie 10 razy) fajną zniżka, do tego abonament na 24 miesiace. ( Telefon też miał być na 24 m, upewniał mnie 3 razy). Z racji tego że przechodziłam z plusha do plusa nie dostalam żadnych papierkowych umów i to oczywiście błąd... Tylko wszystko działo się na zasadzie zmiany warunków umowy - wszystko przez neta. Pan czytał mi warunki umowy..Tak, tak... Nie pokazał tylko czytał. Ja podpisałam i narka. W domu na spokojnie czytam umowę z maila. I co ... Żadnej promocji nie ma a telefon nie na 24m tylko na 48:(

Po to poszłam do salonu właśnie żeby uniknąć takich akcji, a tu po prostu takie jaja ! No jak tak można oszukać, i to  w SALONIE ! Jak można zataić że telefon jednak nie na 24 m tylo 48!!!! 

Czy ktoś miał taką sytuację ? Czy mogę w ogóle zrezygnować i zwrócić telefon i zrezygnować z abonamentu ? 

Oczywiście zdaję sobie sprawę że moja naiwność tutaj zawinila, ale nigdy bym nie pomyślała że takie jaja w salonie mogą mnie spotkać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×