Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej dziewczyny prośba o pomoc, zaczęliśmy się starać znów o dziecko (wcześniej poronienie na samym początku ciąży 2 mc), zrobiliśmy przerwę i od listopada znów starania, 13 grudnia byłam u ginekolog, dała mi lamette, ale że nie była dostępna w aptece zmieniła na aromek ustaliłam że w tym cyklu biorę aromek w kolejnym lamettę jeżeli się nie uda...

Byłam u ginekolog kontrolnie 22 grudnia jeszcze, widziała dwa pęcherzyki w lewym jajniku, jeden 1,82, drugi troszkę mniejszy, zasugerowała, że wcale się nie zdziwi jak wyjdą z tego bliźniaki i od wigilii kazała nam cały czas współżyć... jajnik cały czas czułam, więc wydaje mi się, że owulacja była, ale zrobiłam test ciążowy jeden w poniedziałek 3 stycznia, drugi w piątek 7 stycznia, niestety oba negatywne, testy te czulsze wykrywające już od 10 mlU bthcg, czy jest nadzieja, że jednak jestem w ciąży? Okres planowo powinien zacząć mi się jutro czyli 10/01, ale zawsze miałam cykle nieregularne więc nie wiem czy będzie w terminie czy znów się nie odsunie w czasie... Czuje się trochę dziwnie, mam obrzmiałe sutki i trochę pobolewa mnie brzuch trochę w okolicy jajników, trochę wyżej, można powiedzieć że od tygodnia już tak mam... co myślicie, czy jest nadzieja, czy raczej czeka nas kolejny cykl starań? ;/ boję się powtarzać znów test... mam już 32 lata więc chciałabym już mieć swoje pociechy, pociechę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje na to, że nie jesteś w ciąży. Zrób jeszcze jeden test w dniu spodziewanej miesiączki i będziesz miała odpowiedź.

Skoro 22 grudnia lekarz widział "pęcherzyki", to jeśli to miałaby być ciąża, to testy już by ją wykazały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×