Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kamiliano9701

Szukam kobiety 30-50 lat

Polecane posty

Witam.

Jestem nowy w Warszawie i nigdy nie ukrywałem że kręcą mnie kobiety w wieku 30-50 lat sam mam 24 lata chciałbym poznać przyjaciółkę z którą będę mógł się spotykać i spędzać miło czas.

Czy znajdzie się tu jakaś fajna kobieta ? 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie podepnę pod temat,rowniez poznam panią w tym wieku,a nawet kilka lat + tylko ze slaska.Mam 41.

marcelo4040@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory może nie na temat ale serio kręcą Was takie stare kobietki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, AnnInn napisał:

Sory może nie na temat ale serio kręcą Was takie stare kobietki ?

Jednych kręcą dwunastolatki, innych 50+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy uwazasz ze kobieta50 lat jest starą kobietką?Dla mnie Nie! iz mam 4dychy na karku.A wracając do wieku tych kobiet,to taka kobieta wie czego chcę.Ma juz swoj bagaż doswiadczen,swoje przeżyła nie popelni zadnych bledow ktore mogla juz kiedys popelnic.Wlasnie takie kobiety mogą okazac ci duzo czulosci,milosci a co najwazniejsze pelno satysfakcji w sypialni.

To wlasnie po nocy z taką kobietą mozesz chodzić w dzień po scianach,jezeli odpowiednio sie dobierzecie."małolaty"bo tak trzeba nazwac te mlodsze jedynie co ci zrobią to sie uwalą w lózku i leżą jak klody.

Takze kobiety milf 50 jeszcze wam sie cos w zyciu nalzezy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Marcel 41 napisał:

Czy uwazasz ze kobieta50 lat jest starą kobietką?Dla mnie Nie! iz mam 4dychy na karku.A wracając do wieku tych kobiet,to taka kobieta wie czego chcę.Ma juz swoj bagaż doswiadczen,swoje przeżyła nie popelni zadnych bledow ktore mogla juz kiedys popelnic.Wlasnie takie kobiety mogą okazac ci duzo czulosci,milosci a co najwazniejsze pelno satysfakcji w sypialni.

To wlasnie po nocy z taką kobietą mozesz chodzić w dzień po scianach,jezeli odpowiednio sie dobierzecie."małolaty"bo tak trzeba nazwac te mlodsze jedynie co ci zrobią to sie uwalą w lózku i leżą jak klody.

Takze kobiety milf 50 jeszcze wam sie cos w zyciu nalzezy.

Niby dobrze gadasz, ale te 50 miały kiedyś naście lat i  uwierz już wtedy potrafiły du/pą zakręcić, ale wtedy to młodziki dziewic szukają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×