Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
xyz1345

studia + praca sposoby na stres

Polecane posty

Witam wszystkich obecnych na forum 馃檪

macie jakie艣 skuteczne sposoby na przem臋czenie/nadmiar stresu?聽

Jestem na III roku studi贸w zaocznych, przede mn膮 kolejna sesja, pierwsza po zmianie specjalizacji i nadrobieniu r贸偶nic programowych. Nie powiem, m臋czy mnie to strasznie, bo dosta艂am now膮 prac臋 w kt贸rej mam mase szkole艅 i nauki (zupe艂nie inna bran偶a zacz臋艂am od po艂owy stycznia) I powoli nie wyrabiam. Wracam do domu, obowi膮zki domowe wzywaj膮 i nie mam si艂y do nauki na studia... Do艂o偶y艂am sobie zaleg艂e prawo jazdy, kt贸rego swoj膮 drog膮 nie mog臋 zda膰 od pa藕dziernika i jezvze mam do艣膰 m臋cz膮ca miesi膮czk臋, kt贸ra nie pomaga, PMS i b贸l s膮 zbyt silne聽聽馃槥 moje dotychczasowe sposoby radzenia sobie ze stresem zawodz膮 i st膮d moje pytanie do Was.

wolne aktualnie odpada z racji 偶e mam egzmainy w pracy i jestem nowym pracownikiem, a na studiach dopiero w po艂owie lutego mam wolne, 偶e tak powiem...聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
19 godzin temu, xyz1345 napisa艂:

Witam wszystkich obecnych na forum 馃檪

macie jakie艣 skuteczne sposoby na przem臋czenie/nadmiar stresu?聽

Jestem na III roku studi贸w zaocznych, przede mn膮 kolejna sesja, pierwsza po zmianie specjalizacji i nadrobieniu r贸偶nic programowych. Nie powiem, m臋czy mnie to strasznie, bo dosta艂am now膮 prac臋 w kt贸rej mam mase szkole艅 i nauki (zupe艂nie inna bran偶a zacz臋艂am od po艂owy stycznia) I powoli nie wyrabiam. Wracam do domu, obowi膮zki domowe wzywaj膮 i nie mam si艂y do nauki na studia... Do艂o偶y艂am sobie zaleg艂e prawo jazdy, kt贸rego swoj膮 drog膮 nie mog臋 zda膰 od pa藕dziernika i jezvze mam do艣膰 m臋cz膮ca miesi膮czk臋, kt贸ra nie pomaga, PMS i b贸l s膮 zbyt silne聽聽馃槥 moje dotychczasowe sposoby radzenia sobie ze stresem zawodz膮 i st膮d moje pytanie do Was.

wolne aktualnie odpada z racji 偶e mam egzmainy w pracy i jestem nowym pracownikiem, a na studiach dopiero w po艂owie lutego mam wolne, 偶e tak powiem...聽

Wzi臋艂a艣 na siebie zbyt du偶o. Ja bym sobie na razie darowa艂a prawo jazdy i obowi膮zki domowe. Wyspa艂a si臋. A na studiach chyba s膮 jakie艣 poprawki wi臋c lepiej bardziej uczy膰 si臋 do pracy. Ale to tylko moje zdanie. Jak cz艂owiek zm臋czony to i tak trudno cokolwiek zapami臋ta膰.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×