Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kobietaa

A co wy byście zrobili na moim miejscu?

Polecane posty

Hej od dłuższego czasu zastanawiam się żeby tutaj napisać ale aby ktokolwiek tutaj z was mi pomógł Musiałabym w skrócie opisać moją historię. 
Bylam bardzo blisko związana z Mamą tak wyjątkowa wyjątkowa zmarła odeszła ojciec odszedł jak ja byłam mała rodzice nigdy nie wzięli ze sobą rozwodu. Po Mamy nagłej śmierci która nie zostawiła Testamentu ojciec przejął wszystko własność wszystko na jego konto tutaj dodam że ja z ojcem nie darzymy się zbyt wielką sympatią. Większość czasu on mieszka za granicę a moje siostry wola utrzymywać kontak x nim. 
Kiedy straciłam Mamę totalnie załamana pogrążona w depresji zaczęłan mieć jednego pieska który zaszedł w ciążę urodził pieski i stwierdziłam że zostawię te pieski to skoro ja nie mam rodziny nie mogę na nią liczyć bo tak bo bo mamy śmieci i w sumie jest to teraz tak Dlaczego one mają na siebie nie liczyć I w tym właśnie momencie pieski znowu zaczęły zaciązac.... Jestem w tej chwili w sytuacji gdzie mam kilkanaście piesków (szczeniaki są jeszcze miesięczne) za do końca lutego muszę się wyprowadzić z domu rodzinnego na żądanie ojca i tutaj dodam ze zameldowanie mi nic nie daje zebym na siłę tutaj siedziała tym bardziej mając tyle piesków. 
Potrzebuję pomocy rady Pomocy jestem bez pieniędzy jestem bez pracy Jedyne co mam to doświadczenia bardzo dobre angielski skończone studia auto i bardzo dużo motywację do rozpoczęcie nowego życia Tylko gdzie co i jak jak nie mam pieniędzy a Uwierzcie mi próbowałam już na wiele sposobów szukanie pracy z zakwaterowaniem itp itd
Nie mam nikogo by o prosić o radę zatem proszę Was 🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×