Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Letarehirudo

Torbiel wlosowa, co dalej?

Polecane posty

Witam.

Ostatnio mialam naciecie torbieli wlosowej, rana juz jest prawie calkowicie wygojona aczkolwiek nadal czuje, ze cos tam zostalo. Podczas zabiegu nacieli mi tylko lewa strone posladka, a torbiel rozrosla sie rowniez na prawa. Obecnie czuje tylko obrzek na lewej stronie.

Ale mam gorszy problem poniewaz chirurg nie jest chetny aby mi to calkowicie wyciac. Mowi, ze to bedzie duuza rana, ze na taka decyzje o wycieciu czeka sie dlugo, ze po samym nacieciu moze mi to juz nie wrocic i lepiej poczekac i ewentualnie gdy bede miec nawrot to wtedy sie zdecydowac w ostatecznosci. Nie wiem czy na niego naciskac aby mi to wycieli czy go posluchac. Bo ja juz nie boje sie operacji czy dochodzenia do siebie po niej. Pamietam tylko jaki straszny bol byl przy zapaleniu torbieli, ostrym zapaleniu. Przy samym lezeniu na brzuchu odczuwalam ogromny bol wrecz ryczalam z bolu nim zdecydowalam sie isc do szpitala. Codziennie jadlam po 7tabletek przeciwbolowych przez 4 albo 5dni 😮 dlatego strasznie boje sie nawrotu tego dziadostwa a mam wrazenie, ze nie oczyscili mi oni tego za dobrze ;( co robic.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×