Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
WujekKoksik

badania pranetarne

Polecane posty

Zalerzy czy inwazyjne (zgaduje ze nie) czy nieinwazyjne. Nieinwazyjne to USG genetyczne (sprzet czulszy niz standardowe USG) plus badania krwi PAPP-A lub IONA (zespoly rozwojowe) i potrojny (badania hormonalne), NIFTY (trisomnia plodu). Mozna wybierac w roznych opcjach w zaleznosci co u was jest dostepne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie badania w ciąży są prenatalne... bo przed urodzeniem.

Są trzy ważne:

11-14 tydzień ciąży test pappa i usg

Ok. 20tc USG połówkowe

Ok.30 tc USG z oceną wzrostu płodu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro lekarz powiedział, żeby je wykonać, to na pewno miał co do tego większy powód i powinien wystawić skierowanie, tak mi się wydaje. Ja robiłam je u pani doktor Rozmus-Warcholińskiej w Gyncentrum w Katowicach, ale niestety z własnej woli i musiałam prywatnie. Nie żałuję wydania pieniędzy, bo jednak warto się wykosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, muminkaa napisał:

Skoro lekarz powiedział, żeby je wykonać, to na pewno miał co do tego większy powód i powinien wystawić skierowanie, tak mi się wydaje. Ja robiłam je u pani doktor Rozmus-Warcholińskiej w Gyncentrum w Katowicach, ale niestety z własnej woli i musiałam prywatnie. Nie żałuję wydania pieniędzy, bo jednak warto się wykosztować.

Nie znasz się, nie wiesz jak to wygląda, a wbiłaś z reklamą...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie stwierdzono nieprawidłowości w 13 tygodniu. Dostałam skierowanie do szpitala do poradni prenatalnej. Tam zrobili USG i amiopunkcję. W między czasie zrobiłam również test Nifty plus na własną rękę, ale jest to niestety koszt rzędu 2600 zł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×