Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Awangarda

Co lubicie robić jak jesteście sami w domu?

Polecane posty

1 godzinę temu, Awangarda napisał:

Macie jakies fajne sposoby spędzania czasu jak jesteście sami? 

Tak pisze sobie właśnie z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Awangarda napisał:

Macie jakies fajne sposoby spędzania czasu jak jesteście sami? 

hmm jak biegam to jestem często sam 🙂 Wtedy sobie biegnę i myślę o wielu rzeczach. Oczyszczam umysł.

Ale zapewne pytasz co robię w domu jak jestem sam. Nie robię nic innego, jakby był ktoś 😛

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ach i jeszcze lubię pisać moje przeżycia jak wracam z gór 🙂 Wtedy to muszę być sam 🙂

"Pionowa skalista ściana wydaje się nie do pokonania, wręcz niebezpieczna, bo zwalisko skał leży pod tą ścianą. Ścieżka prowadzi przez te skały, by za chwilę, prowadzić w górę. Świadomość, że po ponad godzinie podchodzenia niedługo powinien ukazać się prześwit w drzewach, oznaczający szczyt jest złudna. Po trudnym technicznie dotarciu do wierzchołka nie brzmią fanfary. Tu płoną znicze, które ktoś poustawiał i zapalił. Nie chcę myśleć czemu. Pionowo w dole widzę wstążeczki, którymi oznakowano trasę Ultra. Jest 92km ale wiem, że czas płynie za szybko w porównaniu z kilometrami. Rozglądam się, szukając dogodnego zejścia. Cała noc na nogach sprawiła, że jestem zmęczony, a moje ciało nie trzyma równowagi tak, jak powinno. Zresztą jak tu trzymać równowagę. Schodzę, a raczej zsuwam się po skałach. Teraz już tylko kawałek prawie płasko by zaraz ostrym kilkanaście metrów wdrapać się przy użyciu rąk na szczyt. Byłem tu kilkanaście godzin temu, ale nie pamiętam tego miejsca. Może dlatego że była wtedy noc. Teraz jest dzień. Jeszcze zejść z tej przeklętej góry, już dużo łatwiej, bo po prostu po błocie....."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2022 o 20:47, Awangarda napisał:

Macie jakies fajne sposoby spędzania czasu jak jesteście sami? 

Muzyki głośno słucham, bo nikomu to wtedy nie przeszkadza. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Książka, makrama, medytacja, muzyka. W sumie łunie być sama I nawet sprzatanie wtedy to dla mnie przyjemność bo nikt mi głowy nie zawraca i mogę zostać sama z moimi myślami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2022 o 19:47, Awangarda napisał:

Macie jakies fajne sposoby spędzania czasu jak jesteście sami? 

Jak posprzątam chałupe, poczytam ksiązkę i już naprawde mi się nudzi to wyciagam moją walizke z zabawkami erotycznymi i się bawię. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×