Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Jakie aplikacje ciążowe używałyście podczas swojej ciąży? Ja używam aplikacji HiMommy i jestem nią zachwycona, otrzymuje codzienne wiadomości od maluszka, czekam na nie każdego dnia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Sofijja napisał:

Afrodyta Smart test owulacyjny wielokrotnego użytku

Ale to nie jest aplikacja ciążowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystałam z aplikacji Flo przez całą ciążę, bardzo wygodnie jest śledzić tygodnie ciąży. I nadal używam go do śledzenia mojego cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywalam 2 aplikacji, jedna z nich to właśnie himommy a drugiej nazwy niestety nie pamiętam 😕 a szkoda bo druga duzo bardziej mi się podobała. Chyba że może ktoś wie, czy da radę i w jaki sposób sprawdzić w Google Play historię, jakie aplikacje były pobierane? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie zlosliwosc, ale serio w ciazy potrzebne sa jakies aplikacje? Na czas porodu tez sobie zainstalujcie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AgsAgsAgs napisał:

Wybaczcie zlosliwosc, ale serio w ciazy potrzebne sa jakies aplikacje? Na czas porodu tez sobie zainstalujcie. 

 

Nie wiesz co w nich jest, to nie komentuj. Apka pokazuje Ci dokladnie ktory jest tydzień ciąży, co w tym tygodniu dzieje się z dzieckiem, mozna sobie sprawdzać przyrost wagi, badanoa itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Foko Loko napisał:

Nie wiesz co w nich jest, to nie komentuj. Apka pokazuje Ci dokladnie ktory jest tydzień ciąży, co w tym tygodniu dzieje się z dzieckiem, mozna sobie sprawdzać przyrost wagi, badanoa itd.

Raczej zeby wiedziec w ktorym jest sie tygodniu ciazy zadna apka nie jest potrzebna. Co sie dzieje w danym tygodniu ciazy znajdzie sie na kazdej stronie poswieconej ciazy, o ksiazkach nie wspomne. Od wskazywania kiedy jakie badania jest lekarz, podobnie jak interpreatacji innych parametrow. 

Nadal mnie nie przekonuja te apki. Kazdemu jednak jego cyrk i malpy.😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AgsAgsAgs napisał:

Raczej zeby wiedziec w ktorym jest sie tygodniu ciazy zadna apka nie jest potrzebna. Co sie dzieje w danym tygodniu ciazy znajdzie sie na kazdej stronie poswieconej ciazy, o ksiazkach nie wspomne. Od wskazywania kiedy jakie badania jest lekarz, podobnie jak interpreatacji innych parametrow. 

Nadal mnie nie przekonuja te apki. Kazdemu jednak jego cyrk i malpy.😁

No ale co z tego? Co Ci to przeszkadza, że ktoś zamiast wejśc na stronę woli wejść w apkę i ma wszystko w jednym miejscu?

Poza tym tygodnie ciąży są akurat spoko, nie musisz o tym myśleć i przeliczać.

Lekarz wskazuje badania, ale możesz wrzucić wyniki w jedno miejsce i mieć pod ręką.

Ty nie potrzebujesz to nie instaluj. Równie dobrze można zapytać w ten sposób o każdą inną aplikację. Ma ułatwiać życie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Foko Loko napisał:

No ale co z tego? Co Ci to przeszkadza, że ktoś zamiast wejśc na stronę woli wejść w apkę i ma wszystko w jednym miejscu?

Poza tym tygodnie ciąży są akurat spoko, nie musisz o tym myśleć i przeliczać.

Lekarz wskazuje badania, ale możesz wrzucić wyniki w jedno miejsce i mieć pod ręką.

Ty nie potrzebujesz to nie instaluj. Równie dobrze można zapytać w ten sposób o każdą inną aplikację. Ma ułatwiać życie i tyle.

Sama jakaś sobie zainstalowałam ale szału nie ma. Dużo ciekawsze informacje znajduje na stronach i to kilku. Aplikacje są dla mnie zbyt ubogie i właśnie nie ma wszystkiego w jednym miejscu. Niby mam ale zaglądam od wielkiego dzwonu. Zabawne było jednak dla mnie jak ktoś szukał jakiejś aplikacji mierzącej skurcze. Spojrzenie na zegarek chyba za trudne. Bawi mnie to właśnie dlatego że niektórzy potrzebują aplikacji nawet do tego żeby się wysikac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Annn2020 napisał:

Sama jakaś sobie zainstalowałam ale szału nie ma. Dużo ciekawsze informacje znajduje na stronach i to kilku. Aplikacje są dla mnie zbyt ubogie i właśnie nie ma wszystkiego w jednym miejscu. Niby mam ale zaglądam od wielkiego dzwonu. Zabawne było jednak dla mnie jak ktoś szukał jakiejś aplikacji mierzącej skurcze. Spojrzenie na zegarek chyba za trudne. Bawi mnie to właśnie dlatego że niektórzy potrzebują aplikacji nawet do tego żeby się wysikac

No to Ty 🙂 a ja tam lubię moją apkę ciążową, nie muszę myśleć o tygodniach, potrzebuję sprawdzić to mam. I właściwie więcej nie korzystam. Czasami faktycznie sprawdzę jak się rozwija dziecko w danym tygodniu, ale to rzadko. I tak ją po porodzie odinstaluję, a przynajmniej orientacyjnie liczy dni do końca 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×