Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
drzewka_nat

Pomocy! Ciągłe parcie na cewkę moczową, pieczenie, dyskomfort i ból - przy dobrych wynikach moczu

Polecane posty

Witajcie.

Nie mam innego wyjścia, jak zwrócić się o pomoc na forum, być może któraś z Was miała taki przypadek.

Jestem w ok. 16 tc i od niecałego miesiąca borykam się z problemem niemalże nieustannego parcia na mocz - z tym że to parcie nie jest zlokalizowane w pęcherzu (tak jakbyśmy opiły się dużej ilości wody i wstrzymały na dłużej lub jak to jest w 3 trymestrze gdy dziecko napiera na pęcherz), tylko niżej - w okolicy cewki moczowej. W przeciągu tego niemal miesiąca do tego uczucia parcia doszło jeszcze czasami uczucie pieczenia, kłucia, ciężkości. W nocy nie mogę przez to spać, co chwila chodzę do łazienki chociaż sikam ledwo co. W nocy, kiedy nie mam żadnych innych bodźców, czuję w "tamtych okolicach" intensywne pulsowanie.
Bardzo podobne objawy - zwłaszcza to parcie - miałam już dwa razy w trakcie ciąży, ale okazywało się to infekcją intymną i problemy przechodziły po kuracji lekami dopochwowymi.
Teraz natomiast przepisane leki nic nie pomogły, badań ogólnych moczu robiłam w tym czasie chyba z pięć i nic nie wykazały, miałam robiony także posiew moczu i posiew z miejsc intymnych - także nie wykazały żadnych nieprawidłowości.
Ginekolog, który prowadzi ciążę, nie dopatrzył się żadnej infekcji, stwierdził że w ciąży różnie można się czuć... Urolog rozłożył ręce i nie zaproponował nic poza kolejnym badaniem moczu i posiewem, plus zbadaniem problemu po ciąży...
Nie wyobrażam sobie kolejnych 5 miesięcy w tym stanie, obecnie boję się wyjść z domu na dłużej niż kilkanaście-kilkadziesiąt minut, bo zaraz dopada mnie uczucie konieczności wizyty w kibelku i po prostu ból... to uczucie jest takie, że trudno przestać o nim myśleć w ciągu dnia również.

Staram się pić dużo, biorę raz dziennie żuravit forte i urosept, nie mam zaparć, nie jestem osobą otyłą, nie mam jeszcze dużego brzucha. Fakt faktem, że po pierwszej ciąży mam niewielki rozstęp mięśni prostych brzucha no i do tej pory nie "leżałam" plackiem w ciąży.

Co może mi dolegać?? Do kogo się z tym zwrócić?

Czy to możliwe że posiew lub badanie ogólne moczu nie pokazuje obecności jakichś bakterii?

Bardzo Was proszę o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×