Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Anikk23

Stawka na godzine

Polecane posty

Witam, prosze doradzcie:)

Bylam na rozmowie o prace jako masazystka,ale jeszcze dostalam zapytanie na maila o stawke,ktore brzmi tak:

Witam, prosiłabym jeszcze o kilka informacji przed decyzją:

-jaką chciałabyś minimalną stawkę na godzinę i na godzinę z masażem?
- w lutym pewnie będzie ok. 80 godzin

Odczytalam maila niedawno,wiec na pewno teraz nie odp. Jeszcze podkresle ,ze w trakacie rozmowy byl temat stawki,ale to bylo na zasadzie przychodzenia na h i stanelo na 40% 

Zastanawiam sie jaka kwota bedzie odpowiednia, zeby tez nie stracic szansy na fajna prace,bo Pani byla na naprawde mila i czuc bylo fajna atmosfere. Do rzeczy , myslalam o 20/30 zl netto stawka godzinowa lub jakbym miala tylko dojzezdzac na konkretna godzine na masaz to 40%od uslugi. 

Jak cos sprowadzcie mnie na ziemie:) 

Nie wiem tez jak sie odniesc do dalszych miesiecy,bo to moze byc marzec/kwieciec np 100/120h i jaka wtedy cena bylaby odpiwiednia na godzine netto? (O dalsze miesiace zapytam oczywiscie jutro jak z h) 

 Bede bardzo wdzieczna za porady:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2022 o 00:36, Anikk23 napisał:

Witam, prosze doradzcie:)

Bylam na rozmowie o prace jako masazystka,ale jeszcze dostalam zapytanie na maila o stawke,ktore brzmi tak:

Witam, prosiłabym jeszcze o kilka informacji przed decyzją:

-jaką chciałabyś minimalną stawkę na godzinę i na godzinę z masażem?
- w lutym pewnie będzie ok. 80 godzin

Odczytalam maila niedawno,wiec na pewno teraz nie odp. Jeszcze podkresle ,ze w trakacie rozmowy byl temat stawki,ale to bylo na zasadzie przychodzenia na h i stanelo na 40% 

Zastanawiam sie jaka kwota bedzie odpowiednia, zeby tez nie stracic szansy na fajna prace,bo Pani byla na naprawde mila i czuc bylo fajna atmosfere. Do rzeczy , myslalam o 20/30 zl netto stawka godzinowa lub jakbym miala tylko dojzezdzac na konkretna godzine na masaz to 40%od uslugi. 

Jak cos sprowadzcie mnie na ziemie:) 

Nie wiem tez jak sie odniesc do dalszych miesiecy,bo to moze byc marzec/kwieciec np 100/120h i jaka wtedy cena bylaby odpiwiednia na godzine netto? (O dalsze miesiace zapytam oczywiscie jutro jak z h) 

 Bede bardzo wdzieczna za porady:) 

Logiczne myślenie zobacz ile usługi kosztują, można wyliczyć  ile na godzine wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×