Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Życie skopało mnie porządnie , ale jestem pełna radości i pełna pozytywnego myślenia . Powiem jedno chcę by świat był lepszy ale nie zawsze się da . Wszystkim dookoła pomagam , daję rady  a sama zostaję z niczym  i to mnie dobija . Potrzeba rozmowy z normalnym człowiekiem aż ze mnie krzyczy. Ale ludzie nie potrafią rozmawiać, co lepsze potrafią ranić jak nikt.  A ja bardziej cofnęłam się na rozmowy na forum . Liczę ,że poznam fajnych ludzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Mała 7629 napisał:

Wszystkim dookoła pomagam , daję rady  a sama zostaję z niczym  i to mnie dobija

Czas najwyższy skoncentrować się na sobie, przemeblować głowę i zacząć brać a nue tylko dawać.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey
Dnia 3.02.2022 o 17:14, Mała 7629 napisał:

Życie skopało mnie porządnie , ale jestem pełna radości i pełna pozytywnego myślenia . Powiem jedno chcę by świat był lepszy ale nie zawsze się da . Wszystkim dookoła pomagam , daję rady  a sama zostaję z niczym  i to mnie dobija . Potrzeba rozmowy z normalnym człowiekiem aż ze mnie krzyczy. Ale ludzie nie potrafią rozmawiać, co lepsze potrafią ranić jak nikt.  A ja bardziej cofnęłam się na rozmowy na forum . Liczę ,że poznam fajnych ludzi 

Cazsem się utyka w takim właśnie schemacie. Warto z niego powoli wyjść. Zdecydowanie trzeba czasem stawiać siebie na pierwszym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey
Dnia 3.02.2022 o 17:14, Mała 7629 napisał:

 Potrzeba rozmowy z normalnym człowiekiem aż ze mnie krzyczy. Ale ludzie nie potrafią rozmawiać

Obserwuję, że coraz więcej osób ma taki problem. Ludzie się coraz bardziej izolują, coraz mniej wychodzą z domu, nie są chętni do spotkań. Tym trudniej nawiązać nowe relacje. A człowiek jest przecież istotą społeczną i takich kontaktów bardzo potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem dokładnie w takiej samej sytuacji, i też nie ma nikogo z kim mógł bym normalnie porozmawiać. Prubuje już na wszystkie sposoby znajść taką osobę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.02.2022 o 17:14, Mała 7629 napisał:

Życie skopało mnie porządnie , ale jestem pełna radości i pełna pozytywnego myślenia . Powiem jedno chcę by świat był lepszy ale nie zawsze się da . Wszystkim dookoła pomagam , daję rady  a sama zostaję z niczym  i to mnie dobija . Potrzeba rozmowy z normalnym człowiekiem aż ze mnie krzyczy. Ale ludzie nie potrafią rozmawiać, co lepsze potrafią ranić jak nikt.  A ja bardziej cofnęłam się na rozmowy na forum . Liczę ,że poznam fajnych ludzi 

A ja bym powiedziała - po co pomagasz wszystkim dookoła? Sama się wystawiasz na takie sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey
15 godzin temu, Niesamowity 79 napisał:

Witam jestem dokładnie w takiej samej sytuacji, i też nie ma nikogo z kim mógł bym normalnie porozmawiać. Prubuje już na wszystkie sposoby znajść taką osobę 

Takie mamy czasy... To się robi coraz trudniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×