Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Malutkaaaa

Tabletka EllaOne

Polecane posty

Witam , moja znajoma ma pewien problem, który mi dokładnie opowiedziała. Bedąc na imprezie z piątku na sobotę pomiędzy 12:00/1:30 popiła troche ze swoim chłopakiem i urwał im się film. Troche jest wystraszona, bo nie jest pewna czy uprawiała seks ze swoim chłopakiem czy też nie. On zresztą też nic nie pamięta. Obydwoje są teraz bardzo zestresowani i teraz takie pytanie. Czy tabletka EllaOne (120h) może jeszcze zadziałać jeśli dzisiaj rano ją przepisze lekarz czy też nie zadziała? Według kalendarzyka miesiączke powinna dostać dzisiaj maks jutro. Z góry dziekuję za odpowiedzi.

Teraz mam takie pytanie. Jeśli nawet tego stosunku nie było to jak koleżanka przyjmie tą tabletke to wszystko będzie dobrze po tej tabletce? Może się jej opóźnić okres? Bo mówiła mi, że właśnie była u ginekologa i ją zarzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm taka tabletka może zaburzyć cykl. Sam kalendarzyk nie jest dobrym źródłem informacji o cyklu, najlepiej robić regularne pomiary poziomu lh, fajny jest monitor płodności afrodyta smart do wyznaczania dni płodnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niehormonalna metoda jest równie skuteczna, co hormonalna, kwestia regularności w wykonywaniu pomiarów i zapisów. Polecam termometr owulacyjny Cyclotest MySense

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze warto zabezpieczać stosunek mechanicznie. Ja polecam diafragmę dopochwową Caya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Anka94 napisał:

Zawsze warto zabezpieczać stosunek mechanicznie. Ja polecam diafragmę dopochwową Caya

Uwaga, wyżej jest spamer:) opłacona reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! komentarz jest autentyczny 😉 jak poleca się coś z nazwy to niekonicznie spam 😉 Diafragma Caya jest po prostu wartym uwagi produktem do antykoncepcji dla kobiet. Ogólnie mechaniczne zabezpieczenie szeroko rozumiane jest warte uwagi, bo poza zapobieganiem zapłodnieniu, ma na celu ochronę przed przenoszeniem chorób drogą płciową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×