Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kezi

Depilconcept - czy działa i na jak długo?

Polecane posty

Hej. Chciałabym się poradzić, zakupilam pakiet w DepilConcept, namowiona przez Panią manadzerkę na 100 partii fotodepilacji (metoda SHR in motion). Jest to moja pierwsza depilacja w salonie w zyciu, wydalam bardzo duzo pieniędzy na pakiet i boję się że to nie bedzie działać. To mój błąd, bo uwierzyłam w marketing tej firmy i to ze jest to trwala i bezbolesna metoda. Pomyslalam ze moze juz technologia tak do przodu poszla ze nie trzeba cierpieć jak na zwyklym laserze. Dodatkowo pomyślałam że przeciez maja tak duzo salonow w polsce ze niemozliwe ze to nie dziala. Jestem dopiero po pierwszym zabiegu, jakieś efekty widzę, nie spodziewalam sie tez po pierwszym zabiegu spektakularnego efektu. Boję się po prostu ze skończę serie tych 100 partii i nawet nie będę miała tych wlosow na koniec a potem po dluzszej przerwie niz 4 tygodnie wszystko mi odrosnie. Bardzo się boję ze te pieniadze pojda na marne a jest to dla mnie bardzo duza kwota. Uwierzylam w marketing a potem uslyszalam od znajomej ze jak to, trwala depilacja, laser, i nie boli? I ze na pewno to jakas ściema i zaczęłam czytac opinie głębiej w internecie I jest bardzo roznie. Ciezko odroznic tez marketingowe, kupione recenzje od prawdziwych. Czy ktos z Was ma doswiadczenie z depilacja w tym miejscu i moze podzielic sie doswiadczeniem? 

Zastanawiam sie czy nie jest za pozno dla mnie zeby np ten pakiet zmniejszyc lub z niego zrezygnowac.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie ma opinii na temat tej metody i tego miejsca? 😞

Szukałam oczywiście w innych tematach dotyczących depilacji - wzmianek o tym SHR czy depilconcept jest niewiele niestety a jak jakies są to sprzed wielu lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×