Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kamilzado

Znudziła mi się dziewczyna

Polecane posty

Witam.

Kilka miesięcy temu odszedłem od żony z dziećmi na rzecz swojej ciężarnej kochanki. 

Moja była żona, nazwijmy ją Ania, jest po prostu przecudowną kobietą.. Miłą, opiekuńczą, skromną i zawsze dawała mi to, co chciałem. Jednak po piętnastu latach małżeństwa i po kilku dzieciach jej piersi zaczęły obwisać i moja Anka już mnie nie pociągała. Czasem skakałem w bok, co skończyło się tym, że jedna z moich kochanek - nazwijmy ją Iza, zaszła w ciążę. 

 Obiecywała mi, że założę sobie nową rodzinę ze znacznie młodszą kobietą, i zaczęła zastępować mi Anie. Jednak gdy nasza córeczka już przyszła na świat, Iza przestała poświęcać mi uwagę  i OGROMNIE zgrubnęła przez okres ciąży. Ania wyglądała znacznie lepiej niż Iza teraz. Czy myślicie, że jeśli przeproszę i powiem, że zrozumiałem błąd to Ania do mnie wróci?

Proszę o same dobre odpowiedzi, bez internetowych troli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Elciаа napisał:

Zaraz zaraz bo nie wiem czy dobrze rozumiem, chcesz wrócić do byłej żony tylko dlatego bo wygląda teraz lepiej od obecnej?

Ogółem chodzi o to, że moja kochanka już mnie nie podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

6 minut temu, Elciаа napisał:

Czyli między wami nie było żadnych uczuć a jedynie chemia która na tę chwilę się zakończyła?

Były, jasne, w innym wypadku nie zostawiłbym żony. Po prostu seks w związku to dla mnie bardzo ważna sprawa, a ona nie jest w stanie dać mi tego co oczekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaj te 2400 złotych na wazektomię, zrobisz sobie, a przede wszystkim społeczeństwu, przysługę.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Elciаа napisał:

Zaraz zaraz bo nie wiem czy dobrze rozumiem, chcesz wrócić do byłej żony tylko dlatego bo wygląda teraz lepiej od obecnej?

Bo on nie bierze pod uwagę, że Iza, która teraz zgrubnęła OGROMNIE, może schuść, a jednak Ani obwisłe piersi się nie podniosą...

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naan

Oczywiście, że prowokacja......... normalny, dorosły facet nie pisałby takich debi/li/zmów. I jeszcze to "zgrubnęła" gościu jesteś żenująco żałosny. Weź słownik i walnij się nim w pusty czerep. A potem przeproś wszystkie kobiety w swoim otoczeniu, że muszą znosić takiego barana.

I  jeszcze jedno jakie prowokacje/tematy, takie odpowiedzi - to do tych, których już palce świerzbią, żeby mi nawrzucać od trolli i hejterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Naan napisał:

Oczywiście, że prowokacja......... normalny, dorosły facet nie pisałby takich debi/li/zmów. I jeszcze to "zgrubnęła" gościu jesteś żenująco żałosny. Weź słownik i walnij się nim w pusty czerep. A potem przeproś wszystkie kobiety w swoim otoczeniu, że muszą znosić takiego barana.

I  jeszcze jedno jakie prowokacje/tematy, takie odpowiedzi - to do tych, których już palce świerzbią, żeby mi nawrzucać od trolli i hejterów.

jestem ukraińcem, ...y rasisto, więc mój polski nigdy nie bedzie w 100% poprawny. A dla zaciekle komentujących panów - który z was nie potrzebuje zamoczyć raz na jakiś czas? to nic dziwnego, że nie chcę utrzymywać rozepchanej torby , ps. prosiłem o poważne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Judyta_20 napisał:

Bo on nie bierze pod uwagę, że Iza, która teraz zgrubnęła OGROMNIE, może schuść, a jednak Ani obwisłe piersi się nie podniosą...

kobiety mają taką przypadłość, że wszystkie glow apy wstawiają na fejsa - wtedy po prostu bym do niej wrócił, btw, wole już kochać się ze stanikiem u ani niż wymiotować przez tłuszcz izy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Elciаа napisał:

No z takim podejściem to każda następna młodsza po np 5 latach będzie bezużyteczna dla Ciebie.

bądźmy szczerzy, wyglądam jak młody bóg, więc mogę sobie na to pozwolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Elciаа napisał:

No to jak tak to nie wchodz w poważne związki i dzieci w tym wszystkim tylko nawiazuj relacje niezobowiązujace.

nie przepadam za gumkami

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naan
2 minuty temu, kamilzado napisał:

jestem ukraińcem, ...y rasisto, więc mój polski nigdy nie bedzie w 100% poprawny. A dla zaciekle komentujących panów - który z was nie potrzebuje zamoczyć raz na jakiś czas? to nic dziwnego, że nie chcę utrzymywać rozepchanej torby , ps. prosiłem o poważne odpowiedzi

nie jestem wróżką żeby wiedzieć czy jesteś obcokrajowcem skoro sam o tym nie piszesz. Ale widać, że jesteś rozpieszczonym przewrażliwionym na swoim punkcie szowinistą  i megalomanem. Wszystko ci wolno, bo przecież nie będziesz utrzymywał rozepchanej torby. Ale liczysz, że zonka cię przyjmie jak przeprosisz???? hahaha naprawdę jesteś żałosny. Oczywiście do twojego ograniczonego mózgu nie dochodzi, że zonie może przeszkadzać wielokrotnie "moczony kijek". Może na Ukrainie macie inne standardy, ale jeśli twoja żona jest mądrą kobietą powinna cię złapać za ten "kijek" i zrzucić z najbliższych schodów na pusty, tępy łeb, a następnie złożyć pozew a rozwód z twojej winy. Z całego serca życzę Ci aby okazała się mądrzejsza od ciebie- zadufanego w sobie du/pka i to właśnie zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Naan napisał:

nie jestem wróżką żeby wiedzieć czy jesteś obcokrajowcem skoro sam o tym nie piszesz. Ale widać, że jesteś rozpieszczonym przewrażliwionym na swoim punkcie szowinistą  i megalomanem. Wszystko ci wolno, bo przecież nie będziesz utrzymywał rozepchanej torby. Ale liczysz, że zonka cię przyjmie jak przeprosisz???? hahaha naprawdę jesteś żałosny. Oczywiście do twojego ograniczonego mózgu nie dochodzi, że zonie może przeszkadzać wielokrotnie "moczony kijek". Może na Ukrainie macie inne standardy, ale jeśli twoja żona jest mądrą kobietą powinna cię złapać za ten "kijek" i zrzucić z najbliższych schodów na pusty, tępy łeb, a następnie złożyć pozew a rozwód z twojej winy. Z całego serca życzę Ci aby okazała się mądrzejsza od ciebie- zadufanego w sobie du/pka i to właśnie zrobiła.

juz nieraz wracala 🙂 z reszta - za ten kijek niejedna dalaby sie pociac, jesli nie wierzysz to idzmy na kawe, obiecuje ze nie wyjdziesz zawiedziona

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naan
11 minut temu, kamilzado napisał:

bądźmy szczerzy, wyglądam jak młody bóg, więc mogę sobie na to pozwolić

taaaa jasne młody bóg....zbiornik tryskającej gdzie popadnie spermy i pustka tam gdzie inteligentni ludzie mają mózgi.

Żyj dalej w swojej głupocie i zapylaj kolejne chętne, tylko nie płacz potem jak będzie trzeba płacić kolejne alimenty, bo z takim wysokim ego i tak niskim intelektem raczej nie podołasz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Naan napisał:

taaaa jasne młody bóg....zbiornik tryskającej gdzie popadnie spermy i pustka tam gdzie inteligentni ludzie mają mózgi.

Żyj dalej w swojej głupocie i zapylaj kolejne chętne, tylko nie płacz potem jak będzie trzeba płacić kolejne alimenty, bo z takim wysokim ego i tak niskim intelektem raczej nie podołasz......

mam tyle kaski ze alimenty moge placic do konca zycia a i tak nie braknie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naan
3 minuty temu, kamilzado napisał:

juz nieraz wracala 🙂 z reszta - za ten kijek niejedna dalaby sie pociac, jesli nie wierzysz to idzmy na kawe, obiecuje ze nie wyjdziesz zawiedziona

rozumiem,że siejesz spermą gdzie popadnie dwa posty wyżej nazwałeś mnie pier/do/lo/nym rasistą, a teraz proponujesz spotkanie. Przepraszam ale jak na młodego boga, wyszedł z ciebie niezły desperat. Nie umawiam się ani z desperatami ani z szowinistycznymi megalomanami........o pustakach nie wspomnę. A ty spełniasz wszystkie te kryteria jednocześnie, także sam się skreśliłeś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kamilzado napisał:

Proszę o same dobre odpowiedzi, bez internetowych troli.

Troll alert 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Naan napisał:

rozumiem,że siejesz spermą gdzie popadnie dwa posty wyżej nazwałeś mnie pier/do/lo/nym rasistą, a teraz proponujesz spotkanie. Przepraszam ale jak na młodego boga, wyszedł z ciebie niezły desperat. Nie umawiam się ani z desperatami ani z szowinistycznymi megalomanami........o pustakach nie wspomnę. A ty spełniasz wszystkie te kryteria jednocześnie, także sam się skreśliłeś....

mało takich jest jak ja, ale megalomanem nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naan
1 minutę temu, kamilzado napisał:

mało takich jest jak ja, ale megalomanem nie jestem

taaaaa.........i nikt ci jeszcze nie powiedział, że "ładna miska, jeść nie daje", a ty nic poza "ładnym opakowaniem",  które tylko ty chwalisz i kasy, której nikt nie widział, za wiele do zaoferowania nie masz. Może na Ukrainie to wystarczy.......ale w Polsce jak trafisz na mądrą kobietę do związku, to raczej  się gorzko rozczarujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Naan napisał:

taaaaa.........i nikt ci jeszcze nie powiedział, że "ładna miska, jeść nie daje", a ty nic poza "ładnym opakowaniem",  które tylko ty chwalisz i kasy, której nikt nie widział, za wiele do zaoferowania nie masz. Może na Ukrainie to wystarczy.......ale w Polsce jak trafisz na mądrą kobietę do związku, to raczej  się gorzko rozczarujesz.

Ja się nie rozczarowuje, jestem zimnym, przystojnym draniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naan
30 minut temu, kamilzado napisał:

Ja się nie rozczarowuje, jestem zimnym, przystojnym draniem

po takich słowach nadal twierdzisz, że nie jesteś megalomanem? No, to dodatkowo jesteś jeszcze niedouczony.

Zimny drań i powrót do żony z podkulonym ogonem??? Sam piszesz: "Myślicie, że jak przeproszę to mnie przyjmie?" Coś ci się nie klei panie młody bóg . Kolejny dowód na to, że piękne ciało nie wystarczy, jak intelekt szwankuje. A u ciebie szwankuje ewidentnie i pokazujesz to każdą wypowiedzią. Ja niestety nie lubię głupich facetów a rozmowa z takimi nie daje mi żadnej przyjemności więc na tym zakończę swoje wypowiedzi, w od początku płytkiej i miałkiej rozmowie. Gdyby siła twojego intelektu była w połowie taka, jak siła twoich plemników mogłabym ewentualnie jeszcze podyskutować, ale niestety.......jak widać w załączonej dyskusji nie masz do zaoferowania niczego ponad to co przeciętny facet w wieku rozpłodowym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×