Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
takasobieuzytkowniczka

Zmniejszenie za dużych uszu

Polecane posty

Cześć, od dłuższego czasu noszę się z zamiarem zoperowania moich zbyt dużych uszu. Oprócz ich wielkości przeszkadza mi też ich niesymetryczny kształt, nierówne nieumiejscowienie, duże płatki uszu oraz fakt, że są lekko odstające. Szukając w sieci informacji na temat operacji zmniejszenia uszu nie znalazłam zbyt wielu klinik, które wykonują tego typu zabiegi. Jeśli na stronie pojawia się wzmianka odnośnie zabiegu, to nie ma zdjęć z efektem finalnym. I tutaj się zastanawiam, czy tak mało osób decyduje się na zmniejszenie uszu, że jest to bardzo niszowy rodzaj zabiegu? Czy może efekty są tak subtelne i nie da się tak drastycznie zmniejszyć rozmiaru uchu? Czy ktoś z was miał tego typu operację? Kogo polecacie? Ile płaciliście za zabieg? Jak wyglądała wasza rekonwalescencja? Kiedy najlepiej wykonać zabieg (lato)? Jakich komplikacji można się spodziewać? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siostra uszy operowała ze dwa lata temu, kilka tygodni w takiej opasce chodziła jak pamiętam, i lepiej jak ciepło bo nie można uszu przemrozić. Ją operowała dr Dorota Żukowska, byłam z nią w klinice Dermed w Łodzi. Moim zdaniem najlepiej zapisac się na konsultację, jej wszystko dr właśnie na takiej konsultacji dokłądnie wyjasniła

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam korekcję uszu u dr Żukowskiej. Świetnie wykonuje operacje, jakość na wysokim poziomie. Nie żałuję zainteresowania pieniędzy w swoj piękny wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2022 o 18:02, Elwirak18 napisał:

Ja robiłam korekcję uszu u dr Żukowskiej. Świetnie wykonuje operacje, jakość na wysokim poziomie. Nie żałuję zainteresowania pieniędzy w swoj piękny wygląd

Czy operowałaś odstające uszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×