Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Pracujecie lub pracowaliście zdalnie ? 
Znacie jakąś rzetelną firmę, która oferuje taką pracę ? W internecie masa ofert, ale gdy wchodzi się na opinie to wiecznie komentują, że ciężko z wypłatą na czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Lokі napisał:

Tak, pracowałem zdalnie. Szczerze, to nie sądzę, by Cię przyjęli na moje stanowisko.

Bardziej mi chodziło o opinie i ewentualnie podsunięcie nazwy firmy, jeśli ktoś bardzo poleca i chciałby się nią podzielić. Nie wiem na jakim stanowisku pracujesz lub pracowałeś, jakoś mnie to nie interesuje, ale ty też o moich umiejętnościach nie wiesz nic. Nie musiałeś tłumaczyć mi jak dziecku różnicy pomiędzy praca zdalną, a stacjonarną. Mimo to, dziękuję za odpowiedź. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Lokі napisał:

Widzisz, praca zdalna to jest tylko sposób wykonywania jakiejś pracy. Liczy się to, co umiesz robić. Gdybyś napisała, w jakim konkretnie zawodzie i w jakim rejonie szukasz (bo nie dla wszystkich prac rejon jest nieistotny) miałabyś szanse na bardziej konkretne odpowiedzi.

Choć oczywiście trudno zgadywać Twoje umiejętności, można po tym poście wywnioskować, że nie masz pewnych podstaw - nie potrafisz się zaprezentować i brak Ci kreatywności. Dlatego wiem, do jakich zawodów się nie nadajesz.

To nie złośliwość. Przemyśl to proszę. I pamiętaj, nie ma łatwej, prostej, przyjemnej i dobrze płatnej pracy dla „kogokolwiek”.

Nikt nie powiedział, że poszukuję pracy może to, dlatego tak mało informacji oczekuję, bo jak już sam zauważyłeś zapytałam się tylko czy ktoś pracował zdalnie i jak tak, to czy zna z tych internetowych ofert rzetelną firmę. W dalszym ciągu to nie oznacza, że poszukuję czegoś, a ty mogłeś snuć te teorie wnioskując brakiem moich jakichkolwiek umiejętności poprzez krótki temat. Nie gniewam się, bo możesz myśleć co chcesz, a mimo to nie wpłynie to na moje samopoczucie. Chciałam tylko zwrócić Tobie uwagę, że nie zawsze tak jest, jak nam się może wydawać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Lokі napisał:

Tak, zatem w większości prac pracowałem zdalnie albo hybrydowo, ale jednak głównie zdalnie i znam firmy, które dobrze płaciły i w których były godne warunki. Tylko, że to nie są firmy, które szukają pracowników do pracy zdalnej, ja sobie wynegocjowałem takowe warunki.

W Twoim przypadku wnioskuję, że szukasz dla siebie, ponieważ masz małe dzieci i większość mam chciałaby mieć taka pracę. Mylę się?

No i widzisz jak można w dość normalny sposób opisać w jakiej formie przebiegła Twoja praca oraz to czy znasz naprawdę rzetelną firmę. Liczyłam na więcej osób które się tutaj wypowiedzą, ale się niestety przeliczyłam, bo wtedy mogłabym określić jak spostrzegają inni taką formę pracy i powtórzę się jeszcze raz, nie do celów poszukiwania. 
W dalszym ciągu źle uważasz, ale trochę się Tobie nie dziwię, bo miałeś prawo tak pomyśleć sobie. 

Pudło, nie posiadam dzieci chociaż jestem w takim wieku, że już mogłabym mieć, a co do mojej pracy której się tak uczepiłeś to akurat ją posiadam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na priv. Mam dodatkowa pracę zdalna promowanie sklepów takich jak aliexpres czy allegro. Na początku kwoty są nie duże, ale wszystko zależy od rozwijania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2022 o 18:44, MadziaLenka napisał:

Bardziej mi chodziło o opinie i ewentualnie podsunięcie nazwy firmy, jeśli ktoś bardzo poleca i chciałby się nią podzielić. Nie wiem na jakim stanowisku pracujesz lub pracowałeś, jakoś mnie to nie interesuje, ale ty też o moich umiejętnościach nie wiesz nic. Nie musiałeś tłumaczyć mi jak dziecku różnicy pomiędzy praca zdalną, a stacjonarną. Mimo to, dziękuję za odpowiedź. 

Większość korporacji teraz pracuje ciągle zdalnie lub hybrydowo. Naprawdę znalezienie ich jest dziecinnie proste.

Jeżeli patrzysz na oferty jak ta wyżej albo odpisywanie na wiadomości czy promowanie sklepów, to w 100% albo oszustwa albo naciągacze. 

Szukasz normalnego pracodawcy i pytasz o możliwość pracy zdalnej. Ciężko Ci podać większe konkrety, bo nie określiłaś ani na jakie oferty internetowe patrzyłaś ani jaka branża Cię interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×