Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć. Około 10/12 dni temu miałam swój pierwszy raz w dni płodne. Mam 19 lat. Zabezpieczyliśmy się jedną prezerwatywą, na koniec sprawdziliśmy czy nie pękła nalewając wody i nic nie przeciekło. Dziś zaczęłam się obawiać bo pobolewa/kłuje mnie brzuch po prawej stronie oraz jak dotykam to też i mam go twardego. Nie wiem czy to głupie, że się boję ale no boje bo nie mają one 100% pewności…

Edytowano przez Ada190

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ada190 napisał:

Cześć. Około 10/12 dni temu miałam swój pierwszy raz w dni płodne. Mam 19 lat. Zabezpieczyliśmy się jedną prezerwatywą, na koniec sprawdziliśmy czy nie pękła nalewając wody i nic nie przeciekło. Dziś zaczęłam się obawiać bo pobolewa/kłuje mnie brzuch po prawej stronie oraz jak dotykam to też i mam go twardego. Nie wiem czy to głupie, że się boję ale no boje bo nie mają one 100% pewności…

Nawet jakbyś była w ciąży, to i tak nic byś jeszcze nie czuła.

A jak tak bardzo się denerwujesz, to poszukaj innej metody anty zamiast nalewać wody do gumki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.03.2022 o 10:38, Foko Loko napisał:

Nawet jakbyś była w ciąży, to i tak nic byś jeszcze nie czuła.

A jak tak bardzo się denerwujesz, to poszukaj innej metody anty zamiast nalewać wody do gumki.

dziewczyny okres powinnam dostac za 4 dni a dzis mialam sluz z krwia, taki brunatny lub ciemny roz cos takiego. Wedlug 1 aplikacji powinnam miec okres za 4 dni w poatek a wedlug 2 spoznia sie mi 4 dni ale bardziej wiarygodna jest ta 1. Nie wiem czy sie martwic… w koncu zabezpieczalismy sie prezerwatywa ale wskaznik mowi ze 3 i iles tam kobiet na tyle i tak zachodzi w ciaze uzywajac tej formy antykoncepcji mimo,ze nie pekla ani nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Ada190 napisał:

dziewczyny okres powinnam dostac za 4 dni a dzis mialam sluz z krwia, taki brunatny lub ciemny roz cos takiego. Wedlug 1 aplikacji powinnam miec okres za 4 dni w poatek a wedlug 2 spoznia sie mi 4 dni ale bardziej wiarygodna jest ta 1. Nie wiem czy sie martwic… w koncu zabezpieczalismy sie prezerwatywa ale wskaznik mowi ze 3 i iles tam kobiet na tyle i tak zachodzi w ciaze uzywajac tej formy antykoncepcji mimo,ze nie pekla ani nic..

1 marca pisałaś, że stosunek był 10-12 dni temu. Od tego czasu minęły 2 tygodnie. Czyli stodunek był 24-26 dni temu. Nie miałaś przez ten czas miesiączki? Ile trwają Twoje cykle?

Dni płodne są 14 dni przed kolejną miesiączką. Czyli mając miesiączkę planowo za 4 dni, owulację miałaś 10 dni temu czyli 5 marca. Nie ma siły, żeby stosunek 2 tygodnie przed dniami płodnymi skończył się ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to by się zgadzało, mogło Cię tero 1 marca boleć na owulację. Ja bym powiedziała, że okres Ci się zaczyna.

A i na przyszłość, jeżeli w tej aplikacji wpisujesz tylko daty, to aplikacja tak czy inaczej nie jest wiarygodna.

Edytowano przez Foko Loko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×