Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
misiak23

dlaczego to robie?

Polecane posty

witajcie, moim problemem jest to ze w relacjach damsko meskich nie umiem byc cierpliwa. poznalam trzy dni temu chlopaka i juz go zapytalam czy chce sie w sobote spotkac. nie dalam rady poczekac. no i kurde teraz tego zaluje bo on nie odpisuje i zapewne sie nie zgodzi. porpstu zawsze tak jest. ze pisze do chlopakow, robie te pierwsze kroki, a kazd ymowi wokol mn ze to chlopacy maja je robic. czy ja jestem jakas z...a? nie wiem zazwyczaj ja zdobywam ludzi, zawsze tak bylo, nikt do mnie nic nie mowil, nie chcial sie kolegowac, stad moje fazy potrzemy kontroli relacji. najgorsze z e boje sie ze speszylam do siebie tego chlopa i pomysli sobie co za latwa ...ka. co jest mn nie tak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, misiak23 napisał:

witajcie, moim problemem jest to ze w relacjach damsko meskich nie umiem byc cierpliwa. poznalam trzy dni temu chlopaka i juz go zapytalam czy chce sie w sobote spotkac. nie dalam rady poczekac. no i kurde teraz tego zaluje bo on nie odpisuje i zapewne sie nie zgodzi. porpstu zawsze tak jest. ze pisze do chlopakow, robie te pierwsze kroki, a kazd ymowi wokol mn ze to chlopacy maja je robic. czy ja jestem jakas z...a? nie wiem zazwyczaj ja zdobywam ludzi, zawsze tak bylo, nikt do mnie nic nie mowil, nie chcial sie kolegowac, stad moje fazy potrzemy kontroli relacji. najgorsze z e boje sie ze speszylam do siebie tego chlopa i pomysli sobie co za latwa ...ka. co jest mn nie tak????

Myślę że nie ma nic złego w zrobieniu pierwszego kroku. Facetów raczej to nie zniechęca.

Problem jest albo w tym że celujesz nie w tą ligę, albo czuć o ciebie desperacją.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, misiak23 napisał:

witajcie, moim problemem jest to ze w relacjach damsko meskich nie umiem byc cierpliwa. poznalam trzy dni temu chlopaka i juz go zapytalam czy chce sie w sobote spotkac. nie dalam rady poczekac. no i kurde teraz tego zaluje bo on nie odpisuje i zapewne sie nie zgodzi. porpstu zawsze tak jest. ze pisze do chlopakow, robie te pierwsze kroki, a kazd ymowi wokol mn ze to chlopacy maja je robic. czy ja jestem jakas z...a? nie wiem zazwyczaj ja zdobywam ludzi, zawsze tak bylo, nikt do mnie nic nie mowil, nie chcial sie kolegowac, stad moje fazy potrzemy kontroli relacji. najgorsze z e boje sie ze speszylam do siebie tego chlopa i pomysli sobie co za latwa ...ka. co jest mn nie tak????

Po przeczytaniu pozostałych Twoich tematów też na miejscu tego chłopaka bym się nie odezwała. Zachowujesz się jak bluszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Foko Loko napisał:

Po przeczytaniu pozostałych Twoich tematów też na miejscu tego chłopaka bym się nie odezwała. Zachowujesz się jak bluszcz.

w wiekszosci tych postow to inne osoby. ten chlopak mnie nie zna wiec nie pisz jak nie znasz sytuacji okej dzieki ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, misiak23 napisał:

w wiekszosci tych postow to inne osoby. ten chlopak mnie nie zna wiec nie pisz jak nie znasz sytuacji okej dzieki ;

Przeczytałam 3 tematy, które są tu niżej. Każdy raczej o tym samym chłopaku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Foko Loko napisał:

Przeczytałam 3 tematy, które są tu niżej. Każdy raczej o tym samym chłopaku. 

o dziewczynie byly ja nmg. masz na mysli ,,raczej" czyli nie wiesz a oceniasz, wez sie ogarnij czlowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, misiak23 napisał:

o dziewczynie byly ja nmg. masz na mysli ,,raczej" czyli nie wiesz a oceniasz, wez sie ogarnij czlowieku

Masz 3 tematy niżej. W każdym piszesz o nowym chłopaku ze szkoły, w jednym pytałaś, czy go zaprosić w sobotę na miasto, a w tym piszesz, że już to zrobiłaś.

Dalej chcesz mi powiedzieć, że to tematy o różnych osobach?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Foko Loko napisał:

Masz 3 tematy niżej. W każdym piszesz o nowym chłopaku ze szkoły, w jednym pytałaś, czy go zaprosić w sobotę na miasto, a w tym piszesz, że już to zrobiłaś.

Dalej chcesz mi powiedzieć, że to tematy o różnych osobach?

te tematy są o tej samej i on sie zgodzil wiec zakonczymy ta interesujaca konwersacje oekj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Foko Loko napisał:

Po przeczytaniu pozostałych Twoich tematów też na miejscu tego chłopaka bym się nie odezwała. Zachowujesz się jak bluszcz.

i co to znaczy zachowywać się jak bluszcz, bo nie wiem.. moze wytlumaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, misiak23 napisał:

te tematy są o tej samej i on sie zgodzil wiec zakonczymy ta interesujaca konwersacje oekj

Hah, do kolejnego tematu xD

Ty założyłaś temat. Jak Cię nie interesują opinie innych, to o nie nie pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Foko Loko napisał:

Hah, do kolejnego tematu xD

Ty założyłaś temat. Jak Cię nie interesują opinie innych, to o nie nie pytaj.

interesują, ale nie obrazanie poprostu tego co robie. mozesz napisac co zmienic powinnam a nie mi wypisujesz i porownujesz do bluszczu. to ty zachowujesz jak cham, ale dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, misiak23 napisał:

i co to znaczy zachowywać się jak bluszcz, bo nie wiem.. moze wytlumaczysz

Czyli ciśniesz po mnie, a nie rozumiesz, co napisałam?

Jesteś osaczająca. Gośc ledwo przyszedł do szkoły, a Ty zagadujesz, chcesz z nim siedzieć w ławce, pytasz o wyjście, a do tego sama piszesz, że jesteś kontrolująca. I przeżywasz jak mrówka okres czy się zgodzi czy nie.

Osaczasz jak bluszcz ścianę. Jak chcesz mieć z tego fajną znajomość to musisz wrzucić na luz. Nawet nieśmiała osoba musi czasem pokazać swoją inicjatywę. Takie zachowanie jak Twoje, jest na dłuższą metę dla innych męczące i jak nie wyluzujesz, to w końcu on będzie od Ciebie uciekał, bo go zamęczysz. 

A co do tych wrednych ludzi w klasie, to on ma prawo sam zadecydować, z kim będzie w tej klasie przebywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Foko Loko napisał:

Czyli ciśniesz po mnie, a nie rozumiesz, co napisałam?

Jesteś osaczająca. Gośc ledwo przyszedł do szkoły, a Ty zagadujesz, chcesz z nim siedzieć w ławce, pytasz o wyjście, a do tego sama piszesz, że jesteś kontrolująca. I przeżywasz jak mrówka okres czy się zgodzi czy nie.

Osaczasz jak bluszcz ścianę. Jak chcesz mieć z tego fajną znajomość to musisz wrzucić na luz. Nawet nieśmiała osoba musi czasem pokazać swoją inicjatywę. Takie zachowanie jak Twoje, jest na dłuższą metę dla innych męczące i jak nie wyluzujesz, to w końcu on będzie od Ciebie uciekał, bo go zamęczysz. 

A co do tych wrednych ludzi w klasie, to on ma prawo sam zadecydować, z kim będzie w tej klasie przebywał.

no i takiej odpowiedzi oczekiwalam, dzieki temu ze to napisas tak najprawdopobniej zrobie. i masz racje jak zawsze przesadzilam i musze dac na luz. nie dziw sie ze mialam tez taka reakcje, bo nazwanie poprstu kogos tylko zastanawia i wzbudza negatywne emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jakbyś zrobiła jeden wielki temat to bardziej, by można było Ciebie zrozumieć. W pierwszym Twoim temacie zrozumiałam, że chciałaś zakolegować się z nowym kolegą z klasy, później wyszło z moich odczuć, że za bardzo się nakręcasz na niego, tak jakby się on Tobie podobał i liczyłabyś na coś więcej od niego. Może będzie najlepiej trochę ochłonąć i tak jak już radziłam nic na siłę. Między Wami jeszcze nic takiego się nie wydarzyło, więc dziwię się, że tak na Ciebie to wszystko działa, wiesz o co mi chodzi ? To tylko chłopak z klasy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×