Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
DropKick

Źle wystawiona recepta

Polecane posty

Jestem w takiej sytuacji : lekarz specjalista niepoprawnie napisał (ręcznie) nazwę leku a dokładniej mleka dla niemowlaka. Co mam zrobić w tym wypadku? Dzwoniłam do poradni, do tej dr na nr prywatny, prosilam o poprawienie lub wystawienie e recepty, odmówiła bo ona teraz wyjeżdża i będzie za 2 tygodnie i wtedy mam dzwonic... Dziecko cierpi, ja już nie wiem co mam robić, na wizytę czekaliśmy 2 miesiace, a prywatnie żaden alergolog nie chciał nas przyjąć z tak malym dzieckiem...

Całe szczęście szpital ten znajduje się w innym mieście, inaczej pofatygowała bym się tam i zrobila awanturę. Dr byla wredna i cwniakowala, mult pacjentów wszyscy na tą samą godzinę... Odsyłali nas z poradni do labolatorium, z labolatorium na oddział z oddziału znow do labolatorium... Brak słów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I pozniej znów na oddział i do poradni. Pol dnia w szpitalu i nic nie załatwione. A czekalam z nadzieją na wizytę, że ktoś w końcu ulży dziecku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skandaliczne zachowanie lekarza. Masz dwa wyjścia: jeśli recepta jest odręczna i niewyrazna, a ty znasz nazwę to może któraś apteka Ci wyda o ile problemem jest tylko sama nazwa. Opcja druga zadzwonić do swojej przychodzni i poprosić lekarza o wystawienie recepty lub szybko prywatnie się umówić. A lekarza, który tak się zachował dobrze opisać w opiniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do poradni i niech inny lekarz wypisze ereceptę. Nie daj się zbyć, to ich obowiązek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, roztargniona09 napisał:

Skandaliczne zachowanie lekarza. Masz dwa wyjścia: jeśli recepta jest odręczna i niewyrazna, a ty znasz nazwę to może któraś apteka Ci wyda o ile problemem jest tylko sama nazwa. Opcja druga zadzwonić do swojej przychodzni i poprosić lekarza o wystawienie recepty lub szybko prywatnie się umówić. A lekarza, który tak się zachował dobrze opisać w opiniach.

Lekarka opisana 👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×