Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Justyna.Perez

Antykoncepcja na opóźnienie okresu

Polecane posty

Przede mną ważne wydarzenie i akurat w tym czasie powinnam dostać okres . Dostałam  dziś receptę na tabletki antykoncepcyjne . Okres powinnam dostać za 5 dni , lekarz powiedział ze jak dziś zacznę brać okres się nie pojawi . Kazał wybrać całe opakowanie …..

nigdy w życiu nie brałam antykoncepcji . Trochę przeraziło mnie ryzyko depresji i wahania nastroju . Dlatego pomyślałam ze pobiorę tabletki przed tydzień kiedy to minie moje wydarzenie a po tygodniu je odstawię ? 
czy ktoś tak zrobił ? Może się podzielić doświadczeniami ?

Edytowano przez Justyna.Perez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Justyna.Perez napisał:

Przede mną ważne wydarzenie i akurat w tym czasie powinnam dostać okres . Dostałam  dziś receptę na tabletki antykoncepcyjne . Okres powinnam dostać za 5 dni , lekarz powiedział ze jak dziś zacznę brać okres się nie pojawi . Kazał wybrać całe opakowanie …..

nigdy w życiu nie brałam antykoncepcji . Trochę przeraziło mnie ryzyko depresji i wahania nastroju . Dlatego pomyślałam ze pobiorę tabletki przed tydzień kiedy to minie moje wydarzenie a po tygodniu je odstawię ? 
czy ktoś tak zrobił ? Może się podzielić doświadczeniami ?

Bez sensu trochę. Da się tak przesunąć okres jakbyś zaczęła brać tabletki miesiąc wcześniej. 5 dni to słaba szansa, a możesz mieć plamienia.

Jak nie chcesz brać to ich nie bierz. Lekarz kazał całe opakowanie. Raczej jest mądrzejszy od Ciebie... odstawiając po tygodniu zrobisz sobie hormonalny rozjazd w organiznie.

Wahania nastroju naprawdę da się ogarnąć, zresztą nawet nie wiesz czy u Ciebie wystąpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×