Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witajcie. Staramy się z partnerem o dziecko. Ostatnia miesiączkę miałam w lutym. Kochaliśmy się  w dni płodne. Miesiączka spóźnia mi się prawie tydzień, ale test wychodzi negatywny. Boki mnie lekko podbrzusze. Mam już dwie córki i powiem wam że z nimi od razu test miałam pozytywny. Nie wiem co myśleć. Lekarz dopiero w przyszłym tygodniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miesiączka się spóźnia, a testy są negatywne to nie doszukiwałabym się już ciąży. Dla pewności można zrobić badanie z krwi ale według mnie to bez sensu. Lekarz ok ale chyba tylko po to żeby sprawdził czy jest wszystko ok i dał skierowania na badania hormonów. Pytanie ile te starania już trwają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Karola1933 napisał:

Witajcie. Staramy się z partnerem o dziecko. Ostatnia miesiączkę miałam w lutym. Kochaliśmy się  w dni płodne. Miesiączka spóźnia mi się prawie tydzień, ale test wychodzi negatywny. Boki mnie lekko podbrzusze. Mam już dwie córki i powiem wam że z nimi od razu test miałam pozytywny. Nie wiem co myśleć. Lekarz dopiero w przyszłym tygodniu. 

Najlepszym sposobem jest seks co 2-3 dzień przez cały cykl, nie tylko w dni płodne 🙂 powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie 😁 chyba się udało 😍 ostatnia miesiączka 15.04 tydzień spóźnia mi się miesiączka i testy pozytywne. Według kalendarzyka to 5tydzien i 2 dzień. Wizytę umowie dopiero w poniedziałek. Jak sądzicie na USG już coś będzie widać ? Wiem wiem że to kwestia indywidualna. Ale nie mogę się doczekać 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Karola1933 napisał:

Witajcie ponownie 😁 chyba się udało 😍 ostatnia miesiączka 15.04 tydzień spóźnia mi się miesiączka i testy pozytywne. Według kalendarzyka to 5tydzien i 2 dzień. Wizytę umowie dopiero w poniedziałek. Jak sądzicie na USG już coś będzie widać ? Wiem wiem że to kwestia indywidualna. Ale nie mogę się doczekać 😘

Do 7 tygodnia możesz spokojnie poczekać z wizytą. Wtedy już będzie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×