Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dzien dobry. Jak poradzić sobie partnerem i przekonać go ze starczy nam juz dzieci? Zaczne od początku. Jestem z moim partnerem juz 7lat. Poznaliśmy sie gdy mialam 14lat, wszysztko wydawalo sie w porzadku szanował mnie i moje zdanie. W wieku 19lat zaczelismy starania o pierwsze dziecko, tosia urodzila sie troche wcześniej wiec byla w inkubatorze. Szybko jednak wpadlismy i okazalo sie ze to blizniaki, chlopaki tez urodzily sie za wcześnie. Postanowiliśmy, ze na razie starczy nam trojka. Jednak partner nalegal na 4 dziecko no i szybko rowniez zaszlam w 3 ciąze, która okazala sie ciąża trojaczą, 2 tygodnie temu urodziłam, chcialam poddac sie zabiegowi podwiazania jajowodow ale partner powiedział ze jestem egoistka i sie z nim nie liczę bo on chciałby jeszcze jedno dziecko, a ja juz nie chce rodzic. Dodam ze kazda moja ciaza to szpital ponieważ mam duze problemy z tym. Jak mam przekonac go ze nie powinnismy miec juz dziecka i zeby nie naciskal i nie szantazowal? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prowo to słabe. A jeśli prawda no to cóż w tym momencie to on jest egoistą. To nie on musi rodzic dzieci i to nie on ma problemy. Nie patrz na niego. W tym momencie patrz co najlepsze dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×