Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Agnieszkad

Czy to oznacza że jestem w ciąży?

Polecane posty

Witam, około 2 tygodnie temu uprawialiśmy sex z moim chłopakiem. Oboje mamy po 19 lat. Korzystaliśmy z prezerwatywy, i nic wewnątrz się nie dostało. Wszystko było w porządku dopóki na następny dzień podczas wydawania moczu czułam pieczenie i widziałam trochę krwi. Po około dwóch dniach mi to przeszło, lecz od wczoraj bardzo bolą mnie plecy w miejscu Talii, Jest to duży ból i boje się że mogło dojść do zapłodnienia, chociaż to praktycznie niemożliwe. Proszę o pomoc i możliwe przyczyny takiego bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Agnieszkad napisał:

Witam, około 2 tygodnie temu uprawialiśmy sex z moim chłopakiem. Oboje mamy po 19 lat. Korzystaliśmy z prezerwatywy, i nic wewnątrz się nie dostało. Wszystko było w porządku dopóki na następny dzień podczas wydawania moczu czułam pieczenie i widziałam trochę krwi. Po około dwóch dniach mi to przeszło, lecz od wczoraj bardzo bolą mnie plecy w miejscu Talii, Jest to duży ból i boje się że mogło dojść do zapłodnienia, chociaż to praktycznie niemożliwe. Proszę o pomoc i możliwe przyczyny takiego bólu.

Pewnie nie jesteś w ciąży. Polecam kupić test ciążowy w aptece lub drogerii w celu uspokojenia się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Dobrosułka napisał:

Mozna tez nasikac na cukier jak w innym watku 😄 

I na proszek do pieczenia. Jak będzie się pienił jesteś w ciąży 🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Agnieszkad napisał:

Witam, około 2 tygodnie temu uprawialiśmy sex z moim chłopakiem. Oboje mamy po 19 lat. Korzystaliśmy z prezerwatywy, i nic wewnątrz się nie dostało. Wszystko było w porządku dopóki na następny dzień podczas wydawania moczu czułam pieczenie i widziałam trochę krwi. Po około dwóch dniach mi to przeszło, lecz od wczoraj bardzo bolą mnie plecy w miejscu Talii, Jest to duży ból i boje się że mogło dojść do zapłodnienia, chociaż to praktycznie niemożliwe. Proszę o pomoc i możliwe przyczyny takiego bólu.

No coś Ty, nie jesteś w ciąży, to pewne, nawet gdybyście współżyli bez zabezpieczenia to objawy ciąży nie pojawiają się po 2 dniach 🙂 często dopiero po kilku tygodniach od zapłodnienia. Natomiast krwawienie i ból mogą świadczyć o uszkodzeniu tkanki pochwy podczas stosunku a także o różnych problemach ginekologicznych, które właśnie mogą objawiać się dolegliwościami bólowymi czy krwawieniem. Może to być stan zapalny lub coś innego. Radzilabym Ci wybrać się do lekarza i zbadać, po stosunku na pewno nie powinien Cię boleć kręgosłup - bardzo możliwe, że to ból promieniujący z dróg rodnych. Dla własnego spokoju lepiej to sprawdź. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkofobia
19 godzin temu, Agnieszkad napisał:

 Wszystko było w porządku dopóki na następny dzień podczas wydawania moczu czułam pieczenie i widziałam trochę krwi. 

Jedyne co może to oznaczać to jakieś zakażenie układu moczowego, krew i pieczenie mogłoby sugerować np. zapalenie cewki moczowej. 

 

19 godzin temu, Agnieszkad napisał:

 Po około dwóch dniach mi to przeszło, lecz od wczoraj bardzo bolą mnie plecy w miejscu Talii, Jest to duży ból 

Może być zapalenie nerek, ogólnie nerki. Możesz wykonać badanie ogólne moczu (które i tak z pewnością zleci Ci lekarz) i bez znaczenia czy wynik będzie dobry czy zły udać się do lekarza po poradę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×