Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Minia

Ozempic na odchudzanie

Polecane posty

Część!

Czy ktoś stosuje ozempic na odchudzanie??? Jestem ciekawe jak wam idzie ,czy macie jakieś skutki uboczne, jak się czujecie, ile schudliscie, jak odstawialiście lek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potrzeba ci tabletek na odchudzanie to zajrzyj tutaj:

dietalux.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześc , wczoraj 1 raz wziełam Ozempic o,25 . Dzis mi sie nie chce jesc , skutków ubocznych na razie nie ma. Zmusiłam się i zjadłam sniadanie , teraz zjem 2 posiłek dzisiaj , dzis byłam w domu miałam urlop w pracy i jak dla mnie rewelacja , ze nie podjadałam, zwykle po powrocie do domu mogłam w ciagu 4 godzin zjeśc bardzo duzo. Jeslipojdzie tak dalej dla mnie bedzie to rewelcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie oddam w dobre ręce receptę na ozempic dawka 0.5 za symboliczną stówkę. Spotkanie na terenie LUBLINA w danej aptece tak aby druga strona nie miała wątpliwości lub jeśli jesteś z bardzo daleka mogę wysłać kod i pesel. 

fiba0567@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkad pamietam probowalam sie odchudzic, latwo oczywiscie nie bylo, bo ciagle cos podjadam, taka specyfika chyba organizm,u, szczególnie kocham kolacje. Moge jednak smialo powiedziec, ze warto sie postarac, bo odkad schudlam 3,5 kilograma, czuje sie rewelacyjnie. Moze to nie jest mega wynik, ale juz wiem ze warto. Stosowałam już wiele suplementów niby które miały sprawić że w miesiąc schudne 10 kg głupio w to wierzyłam przyznam .... Miałam ponad 20 kg nadwagi i żaden lekarz nie zaproponował mi lekarstwa po którym bym schudła.Bralam różne lekarstwa na odchudzanie z apteki ale nie było żadnego rezultatu..Błędne koło  sporo kasy wydane i nie pomogło. Jakiś czas temu byłam u nas w Poznaniu w centrum nie opodał św, Marcina na ul Ratajczaka jest sklep konopny konopna farmacja zaszłam tam i kupiłam dwie rzeczy yerba mate z konopiami i Muscle Care Green Tea  wszystko kosztowało nie całe 40 zł  znajdziecie ich w sieci ....Yerbe piłam 6 razy dziennie kapsułkę stosowałam jedna na dzień. w miesiąc może nie schudłam 10 kg ale  ponad 3 kilo ze mnie zeszło więc polecam jak ktoś chce pomału natruralnie gubić z wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam czy osoba z lekką nadwagą może dostać Ozemipic? I jak wyglądają efekty? Schudłam już 41 kg (docelowo chce ponad 50), sama jestem przerażona że mogłam dopuścić do takiego stanu. Tyle że od jakiegoś czasu mimo tego że cały czas trzymam dietę i ćwicze to waga przestała spadać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musisz obnizyc kalorie, aby nowa dzienna suma kalorii byla nizsza niz ta ktora obecnie uzywasz

Ozempic to przejsciowe rozwiazanie, po odstawieniu ludzie tyja na potege

"Koniec leczenia dla wielu jest ulgą". Lek na cukrzycę pomaga schudnąć, ale co potem? - Poradnik Zdrowie . pl przeczytaj ten artykul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2023 o 21:05, zaaaanna napisał:

musisz obnizyc kalorie, aby nowa dzienna suma kalorii byla nizsza niz ta ktora obecnie uzywasz

Ozempic to przejsciowe rozwiazanie, po odstawieniu ludzie tyja na potege

"Koniec leczenia dla wielu jest ulgą". Lek na cukrzycę pomaga schudnąć, ale co potem? - Poradnik Zdrowie . pl przeczytaj ten artykul

Mam wyliczone nowa kaloryczność. Obniżyć z czego już za bardzo nie ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Ozempic 0,5 mg zakupiony w Polskiej aptece. Prawidłowo przechowywany w lodówce. 100% oryginalny. 1 opakowanie dostępne co miesiąc. 

Kontakt bezpośredni na mail Baccaratrouge540@proton.me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×