Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

witajcie. kilka miesięcy temu pisałam do Was o mojej córce no i ten związek się rozpadł. Teraz córa znalazła sobie inny obiekt uczuć.  Otóż zakochała się w duńskim księciu Christianie (rocznik 05) i chce za niego wyjść. Zaczęła się nawet uczyć j. duńskiego i wraz z mężem stiwerdziliśmy, że będziemy ją wspierać w tym marzeniu. Co ona może zrobić po wyjeździe do Danii żeby go spotkać i się z nim zakumplować i moze coś z tego wyjdzie? Perpspektywa dołączenia na europejskie salony brzmi dla nas, klasy średniej, kusząco. Z tego co córka mówiła mama tego księcia też była zwyczajną dziewczyną z Australii i tam jest w tej Danii tradcyja by książęta poślubiali europejki. wiec akurat może by się przydała domieszka słowiańskiej krwi. Macie jakieś rady dla nas i dla córki?

Edytowano przez Kinga230686
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: wyślij córkę na korepetycje żeby jak najszybciej osiągnęła poziom znajomości języka na poziomie C1/C2.

Po drugie: przyda się szkolenie z dworskiej etykiety manier.

Po trzecie: zainwestować w kusą ...enkę i bilet na imprezę dla dwojga, ewentualnie złapać na dziecko 😆😆😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Dobrosułka napisał:

Tak, poslac corke do szkoly, zeby zrobila w czyms zawrotna kariere i zarobila miliard lub dwa.  Wtedy ksiaze sam sie z nia zapozna

ale córka chodzi do szkoły, jednego z najlepszych liceów w miescie i ze wszystkiego dobrze sobie radzi (no, jedynie z matma kiepsko). Jest ładna, wiec mysle, ze ksieciu sie spodoba i ja tez bym sie miala czym pochwalic przy kolezankach, ze jestem matka przyszlej krolowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×