Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cholera to lepiej mieć 😄 chociaż pewnie już mniej na to zwracają uwagę.AgaAga31 to miałaś od razu i konsultacje u ginekologa i anestezjologa w jednym ?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Sierpniowamama25 napisał:

Dzwoniąc tam ,mówiliście że chcecie się umówić na konsultacje przed cesarka czy coś innego ❤️🙈

Ogólnie mówisz,że chciałabyś rodzic w ich szpitalu przez CC i chciałabyś się ewentualnie umówić na wstępne konsultacje 😀

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Cynamonka90 napisał:

Cholera to lepiej mieć 😄 chociaż pewnie już mniej na to zwracają uwagę.AgaAga31 to miałaś od razu i konsultacje u ginekologa i anestezjologa w jednym ?? 

Niby jest nakaz zakładania tych maseczek w punktach medycznych i aptekach, więc lepiej zabrać 🤷‍♀️ tak, najpierw ginekolog(wywiad+USG) potem poczekaliśmy z 5 minut i wywiad z anastezjologiem 😉 wszystko trwało może niecałe 30 min 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2022 o 11:43, AgaAga31 napisał:

Niby jest nakaz zakładania tych maseczek w punktach medycznych i aptekach, więc lepiej zabrać 🤷‍♀️ tak, najpierw ginekolog(wywiad+USG) potem poczekaliśmy z 5 minut i wywiad z anastezjologiem 😉 wszystko trwało może niecałe 30 min 😆

Dzięki Aguś😀

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Sierpniowamama25 napisał:

Zaczynam 28 tc w którym tyg najlepiej zadzwonić by ustalić wizytę ? 🥰

Ja dzwoniłam w 30 tc. Na wcześniejszym forum dziewczyny pisały że też dzwoniły koło 30 tc 😉

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny napiszcie proszę czy podają tam leki tylko przeciwbólowe doustnie po CC czy nie ma np ketonalu dożylnie ? Pytam bo nie chce mi sie wierzyć,że po CC te doustne przeciwbólowe przynoszą aż taką ulgę ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2022 o 16:39, Cynamonka90 napisał:

Dziewczyny napiszcie proszę czy podają tam leki tylko przeciwbólowe doustnie po CC czy nie ma np ketonalu dożylnie ? Pytam bo nie chce mi sie wierzyć,że po CC te doustne przeciwbólowe przynoszą aż taką ulgę ☺️

Ja nie dostałam nic dożylnie (tylko przeciwwymiotne, bo wymiotowałam przy pionizacji 😆) dostawałam Oxycodone i ibuprofen i super się czułam 😉

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Mówiłyście swoim lekarza prowadzącym o tym że będziecie mieć cesarkę?  Nie mam żadnych wskazań medycznych i trochę się boję jego reakcji 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2022 o 13:02, AgaAga31 napisał:

Ja nie dostałam nic dożylnie (tylko przeciwwymiotne, bo wymiotowałam przy pionizacji 😆) dostawałam Oxycodone i ibuprofen i super się czułam 😉

No super to pocieszyłaś 😀 jestem spokojniejsza 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2022 o 13:23, Sierpniowamama25 napisał:

Hejka. Mówiłyście swoim lekarza prowadzącym o tym że będziecie mieć cesarkę?  Nie mam żadnych wskazań medycznych i trochę się boję jego reakcji 🙈

Wiesz  każda kobieta ma wybór jak chce urodzić dziecko tym bardziej jeśli wybierasz się do szpitala prywatnego to decyzje już podjęłaś o CC 👍 ja jestem po pierwszej CC przez ułożenie miednicowe i tez szykuje się niestety druga.Chciałam rodzić naturalnie,ale nie mogłam.Natomiast teraz lekarze prowadzący są bardziej nastawieni na rozmowę z pacjentką jak ona sama widzi swoje rozwiązanie wiec się nie bój 😊 normalnie powiedz lekarzowi prowadzącemu jak chcesz rodzić👍 lepiej mieć CC niż mamę na porodówce której w panice zatrzymała się akcja porodowa 😀

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2022 o 13:23, Sierpniowamama25 napisał:

Hejka. Mówiłyście swoim lekarza prowadzącym o tym że będziecie mieć cesarkę?  Nie mam żadnych wskazań medycznych i trochę się boję jego reakcji 🙈

Hej 🙂 Tak, powiedziałam ale też się bałam jak zareaguje 😆 powiedziała, że bardzo dobra decyzja i jak sama miałaby rodzić drugi raz to też by cesarkę wybrała 😉

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2022 o 06:19, AgaAga31 napisał:

Hej 🙂 Tak, powiedziałam ale też się bałam jak zareaguje 😆 powiedziała, że bardzo dobra decyzja i jak sama miałaby rodzić drugi raz to też by cesarkę wybrała 😉

Kurcze, jednak każdy poród inny. Ja zastanawialam się nad Esculapem i CC, zdecydowałam jednak spróbować siłami natury. Bałam się bo jestem wąska w biodrach, a urodziłam w 38 min bez żadnego znieczulenia. Ledwo zdążyłam dojechać do szpitala. Ból jakieś 5/10, mogłabym rodzic co tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2022 o 17:30, Gość 52 napisał:

Kurcze, jednak każdy poród inny. Ja zastanawialam się nad Esculapem i CC, zdecydowałam jednak spróbować siłami natury. Bałam się bo jestem wąska w biodrach, a urodziłam w 38 min bez żadnego znieczulenia. Ledwo zdążyłam dojechać do szpitala. Ból jakieś 5/10, mogłabym rodzic co tydzien

No to super🥰 mi się wydaje, że dużo kobiet wyolbrzymia ból porodu i trud ciąży, przez takie gadanie strasznie bałam się zajść w ciążę😕 a okazało się że był to najpiękniejszy okres w moim życiu 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, AgaAga31 napisał:

No to super🥰 mi się wydaje, że dużo kobiet wyolbrzymia ból porodu i trud ciąży, przez takie gadanie strasznie bałam się zajść w ciążę😕 a okazało się że był to najpiękniejszy okres w moim życiu 😁

Każda ciąża i każdy poród inny. Mnie przekonała koleżanka, która jest położna i mówiła że teraz każda rodząca dostaje gaz, który nie tylko pomaga na bol ale też rozluźnia mięśnie i na serio porody idą ekspresem. Większość moich koleżanek rodzących sn uwinęła się w godzinke- dwie. Znam tylko dwie mamy, które rodziły przez CC i oba dzieciaki mega wymagające i z problemami - ciągle rehabilitację bo wzmożone napięcie mięśniowe, wizyty u osteopaty, problemy z kp itd. Rodzaj porodu ma jednak duży wpływ na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂 mam pytanie do osób, które juz rodziły w klinice, ile byłyście tam dni po CC ? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, dominika26 napisał:

Hej 🙂 mam pytanie do osób, które juz rodziły w klinice, ile byłyście tam dni po CC ? 😄 

Hej😚 we wtorek o 13:00 miałam cc i w czwartek ok 13:00 wyszłam 😉 na kiedy masz termin? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, AgaAga31 napisał:

Hej😚 we wtorek o 13:00 miałam cc i w czwartek ok 13:00 wyszłam 😉 na kiedy masz termin? 😁

Na 14.07 i sie denerwuje ile tam będę 😄 ale to dobrze, że tak szybko wypuszczaja 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, dominika26 napisał:

Na 14.07 i sie denerwuje ile tam będę 😄 ale to dobrze, że tak szybko wypuszczaja 😀

Będzie dobrze zobaczysz 😉tak, to jest duży plus 😁 powodzenia😚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Sierpniowamama25 napisał:

Na liście do zabrania jest kocyk, czy rzeczywiście się przydał ? Czy może lepiej becik spakować? 

Ja miałam kocyk i becik i oba się przydały (rodziłam 12 kwietnia) 🙂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, AgaAga31 napisał:

Ja miałam kocyk i becik i oba się przydały (rodziłam 12 kwietnia) 🙂

Aaaa i miałam jeszcze otulacz, super sprawa 😉

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, AgaAga31 napisał:

Ja miałam kocyk i becik i oba się przydały (rodziłam 12 kwietnia) 🙂

A mogłaś by napisać co miałaś i co się przydało? Jakies przekąski brałaś? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Sierpniowamama25 napisał:

A mogłaś by napisać co miałaś i co się przydało? Jakies przekąski brałaś? ❤️

Przekąski bym zabrała, bo jedzenie jest słabe(szczególnie śniadania) , zero owoców, warzyw. Ja jestem wegetarianką i w ostatni dzień dostałam pierogi ruskie oblane skwarkami i wracałam głodna do domu😂 warto też mieć tic taki jak nie będziesz mogła nic jeść😁 Ogólnie, to miałam wszystkie standardowe rzeczy z list do szpitali 😉 Polecam zabrać laktator ręczny, żeby pobudzać laktację( jeśli chcesz karmić piersią). Zwykłe podpaski też się przydają, ja tak mało krwawiłam że nie potrzebowałam tych ogromnych podpasek poporodowych 😆

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jecie mięso to obiady są super, bo oni je zamawiają z restauracji i macie dwa zestawy do wyboru 😉

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglada sprawa z zastrzykami na krzepnięcie w brzuch ? Bo po cesarce ja je dostawałam w szpitalu,ale tam byłam 4-5 dni a tutaj 😊?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.07.2022 o 18:56, Sierpniowamama25 napisał:

Hejka. Któraś z Pań rodzi 8 sierpnia w Eskulapie ? ❤️

Ja mam na wrzesień ❤️ Jak wyglada tam sytuacja za cesarkę w sierpniu 5500 nadal ? I jaki jest koszt wizyty kwalifikacyjnej u lekarza+anestezjologa orientujesz się może ☺️?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×