Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dziewczyny, serdecznie zapraszam Was do nowo otwartego sklepu online z odzieżą dziecięcą ekiddo.pl oraz na fb sklepu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jak już byłyście zdecydowane na CC w esku to powiedziałyście o tym swojemu prowadzącemu ciążę ginekologowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Hanus napisał:

Dziewczyny jak już byłyście zdecydowane na CC w esku to powiedziałyście o tym swojemu prowadzącemu ciążę ginekologowi?

Tak, moja pani doktor powiedziała, że jak jestem zdecydowana na cesarkę to bardzo dobra decyzja 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AgaAga31 napisał:

Tak, moja pani doktor powiedziała, że jak jestem zdecydowana na cesarkę to bardzo dobra decyzja 😉

Ja właśnie się zastanawiam czy mojemu powiedzieć... We wtorek wypada mi wizyta i to by była ostatnia przed CC. Ciągle bije się z myślami 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AgaAga31 napisał:

Tak, moja pani doktor powiedziała, że jak jestem zdecydowana na cesarkę to bardzo dobra decyzja 😉

A jak się czujecie z maleństwem w porządku wszystko?? Byłaś na zdjęciu szwów?🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Hanus napisał:

A jak się czujecie z maleństwem w porządku wszystko?? Byłaś na zdjęciu szwów?🙂

Czujemy się super😁 córeczka zdrowa, wszystko ok 😉 szwy ściągała mi moja położona w domu(nic nie bolało) ale można tam zadzwonić i umówić się na ściągnięcie 😁 na kiedy masz termin? 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, AgaAga31 napisał:

Czujemy się super😁 córeczka zdrowa, wszystko ok 😉 szwy ściągała mi moja położona w domu(nic nie bolało) ale można tam zadzwonić i umówić się na ściągnięcie 😁 na kiedy masz termin? 😊

To super 😁 a oni ściągają szwy s cenie CC czy coś jeszcze dodatkowo trzeba płacić?? Na 9 maja 😁 jeszcze dwa tygodnie 😁 😀😁😀😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Hanus napisał:

To super 😁 a oni ściągają szwy s cenie CC czy coś jeszcze dodatkowo trzeba płacić?? Na 9 maja 😁 jeszcze dwa tygodnie 😁😀😁😀😁

Tak ściąganie jest w cenie 😉 o to szybko przeleci😁 a na którą masz przyjechać? Ja miałam być między 10:00 a 11:00, byliśmy tam o 10:00 a cc było dopiero o 13:00 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, AgaAga31 napisał:

Tak ściąganie jest w cenie 😉 o to szybko przeleci😁 a na którą masz przyjechać? Ja miałam być między 10:00 a 11:00, byliśmy tam o 10:00 a cc było dopiero o 13:00 😆

Na 11 mamy być 😉 Pani w rejestracji jak dopytywałam o różne rzeczy to właśnie mówiła że CC coś koło 13 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Hanus napisał:

Na 11 mamy być 😉 Pani w rejestracji jak dopytywałam o różne rzeczy to właśnie mówiła że CC coś koło 13 😉 

A nam nikt tego nie powiedział i myśleliśmy, że się nie doczekamy 😂  miłego dnia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, dominika26 napisał:

Hej 🙂 mam pytanie do osób, które juz rodziły w klinice, co należy ze sobą zabrać? 😄

Hej 🙂 Ja dla siebie zabrałam:

Koszule nocne 3 szt

Podpaski poporodowe(ale tak mało krwawilam, że wystarczyły by zwykłe podpaski😉

Ręcznik

Kosmetyki

Wkładki laktacyjne

Majtki poporodowe siateczkowe(i tu mi się przydało więcej sztuk, bo chodziłam w nich do 14 dni po porodzie, żeby rana się wietrzyła)

Ranisilver- spray

Butelka filtrujaca

Tic tacki (jak nie mogłam jeść to mnie ratowały 😆

I chyba to wszystko🤔

Dla dziecka:

Ubranka

Kocyk

Rożek

Otulacz

Pieluszki jednorazowe

Pieluszki tetrowe

Podkłady jednorazowe

Bepanten

Smoczek

Butelka+ mleko mm(laktacja pojawiła się 3 dni po cc, ale oni też tam chyba swoje mleko mają) 

Chusteczki nawilżane

Mogłam o czymś zapomnieć ale to takie najważniejsze rzeczy, które się przydały😉

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2022 o 12:36, AgaAga31 napisał:

Hej 🙂 Ja dla siebie zabrałam:

Koszule nocne 3 szt

Podpaski poporodowe(ale tak mało krwawilam, że wystarczyły by zwykłe podpaski😉

Ręcznik

Kosmetyki

Wkładki laktacyjne

Majtki poporodowe siateczkowe(i tu mi się przydało więcej sztuk, bo chodziłam w nich do 14 dni po porodzie, żeby rana się wietrzyła)

Ranisilver- spray

Butelka filtrujaca

Tic tacki (jak nie mogłam jeść to mnie ratowały 😆

I chyba to wszystko🤔

Dla dziecka:

Ubranka

Kocyk

Rożek

Otulacz

Pieluszki jednorazowe

Pieluszki tetrowe

Podkłady jednorazowe

Bepanten

Smoczek

Butelka+ mleko mm(laktacja pojawiła się 3 dni po cc, ale oni też tam chyba swoje mleko mają) 

Chusteczki nawilżane

Mogłam o czymś zapomnieć ale to takie najważniejsze rzeczy, które się przydały😉

 

 

 

 

A ten ranisilver to oni Ci na konsultacjach gadali żeby go mieć ze sobą czy sama od siebie kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Hanus napisał:

A ten ranisilver to oni Ci na konsultacjach gadali żeby go mieć ze sobą czy sama od siebie kupiłaś?

Mówił mi na konsultacji, że poleca ale nie kazał kupować. Myślałam, że to się stosuje później jak ta rana już będzie lekko zagojona, więc nie kupiłam tego do szpitala. A on przyszedł na drugi dzień po cc oglądać ranę i psikał mi tym (miał swój 😁) i pytał czy to mam, powiedziałam że dopiero chciałam kupić i dał mi swój bo miał dwa 😉 Więc warto się zaopatrzyć 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a powiedzcie mi jak się ma sprawa w przypadku drugiej cesarki gdyby się tak porod zaczął nagle ja mam 1,40 h jazdy do Esculapu to mimo wszystko doktor mówi by przyjeżdżać ? Trochę się boje nie ukrywam czy damy radę dojechać.Chyba każda tak ma 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł wielki dzień 😱😁 trzymajcie kciuki 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Hanus napisał:

Nadszedł wielki dzień 😱😁 trzymajcie kciuki 😉

Będzie dobrze🥰💪 Daj znać jak było 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.05.2022 o 14:03, kdwk napisał:

Dziewczyny a powiedzcie mi jak się ma sprawa w przypadku drugiej cesarki gdyby się tak porod zaczął nagle ja mam 1,40 h jazdy do Esculapu to mimo wszystko doktor mówi by przyjeżdżać ? Trochę się boje nie ukrywam czy damy radę dojechać.Chyba każda tak ma 😅

Ja dotrwałam do terminu ale powiedzieli na konsultacji, że jak się coś zacznie wcześniej to mamy dzwonić obojętnie o jakiej porze 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, AgaAga31 napisał:

Będzie dobrze🥰💪 Daj znać jak było 😁

Jak to powiedział Pan doktor dzisiaj poród po królewsku bo tylko ja jedna byłam 😁 opieka super, na sali operacyjnej też było wszystko ok. Pionizacja faktycznie boli i ogólnie ból jak się człowiek tylko ruszy ale taki do wytrzymania. Jak ktoś chce o coś zapytać do piszcie śmiało w miarę możliwości będę odpisywać. Od razu mówię że nie ma się czego bać 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje🎉🎊No to super 😁 a jak maleństwo? moja Laura miała miała 3550 i 56 cm i powiedzieli że kluseczka 😆😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy 😍 mój 3100 i też 56cm. Dr jak go wyciągnął to go tak podniósł w rękach jak gdyby chciał go zważyć i mówi takie 3100 i wszyscy się śmiali po chwili że ma wagę w rękach bo strzelił w dziesiątkę z tą wagą. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Hanus napisał:

Dziękujemy 😍 mój 3100 i też 56cm. Dr jak go wyciągnął to go tak podniósł w rękach jak gdyby chciał go zważyć i mówi takie 3100 i wszyscy się śmiali po chwili że ma wagę w rękach bo strzelił w dziesiątkę z tą wagą. 😂

Haha😂 super😁 wszystkiego dobrego 😙

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka ☺️ Też wybieram się do Eskulapu powiedzcie mi proszę w którym tygodniu ciąży wykonują CC.Pierwsze miałam w 40🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Cynamonka90 napisał:

Hejka ☺️ Też wybieram się do Eskulapu powiedzcie mi proszę w którym tygodniu ciąży wykonują CC.Pierwsze miałam w 40🙈

Hej 👋 dobra decyzja 😉 ja miałam w 38tygodniu i 4 dniu 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AgaAga31 napisał:

Hej 👋 dobra decyzja 😉 ja miałam w 38tygodniu i 4 dniu 😁

Ufff to super 😅 już myślałam,że będę czekać do 40 aż coś się wreszcie wydarzy 🙈 mam nadzieje,że dotrwam jak Wy 😃👍 ale super,że nie miałyście dreszczy po CC ciekawe od czego to zależy bo ja miałam telepalo mną z zimna z dobrą godzinę 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka ja też miałam 38t i 4 dni 😉. Ja przy pionizacji strasznie się trzęsłam, ale to podobno normalne od znieczulenia bo mięśnie były rozluźnione...

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2022 o 19:07, Sierpniowamama25 napisał:

Napisze ktoś numer telefonu pod który trzeba się umówić na konsultacje  🥰 Z góry dziękuję ❤️Pozdrawiam ❤️

33 818 46 85 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Cynamonka90 napisał:

Dziewczyny a miałyście maseczki na konsultacji przed i CC ?😄

Ja miałam, mąż nie miał 😆 Dr Zalewski nic mu nie powiedział a dr Witkowski kazał mu założyć 😉 to było w marcu nie wiem jak teraz to wygląda 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×