Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gosc 2

Studia

Polecane posty

Czesc mam pytanie czy warto zacząć pielegniarstwo w wieku 38 lat ?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki za odpowiedź. Jedyny mankament który mnie trochę powstrzymuje to jak odnaleźć się między 20-latkami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja studiowalam w Irlandii. 20% miejsc jest zarezerwowanych dla mature student czyli dla osob po 23 roku zycia.  Byly dwie babki ktore mialy 46 lat. Wiekszosc z tych 20 procent mialo powyzej 30 lat w tym ja.

Bardziej bym sie o praktyki martwila a nie o wiek na studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja studiowałam sporo lat w Uczelni Pedagogicznej. Tam było dużo osób w wielu 40 lat. Teraz studiuję, gdzie są ludzie w wieku i w dużej mierze 60 plus, dobrze sobie radzą. Lepiej sobie nie raz radzą niż mym młodsi. Wiek to żaden kłopot już w czasie nauki. Jest wręcz tendencja, by stale się uczyć. Jest to męczące, ale nie da się ukryć, że perspektywy daje. Sama mam 30parę lat i zamierzam dalej się uczyć. Czemu nie, jak komuś to sprawia radość i coś daje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2022 o 14:47, Gosc 2 napisał:

ok dzięki za odpowiedź. Jedyny mankament który mnie trochę powstrzymuje to jak odnaleźć się między 20-latkami ...

Jak ja studiowałam zaocznie to u mnie na roku był facet w wieku 56 lat. O tak studiował bo zawsze chciał ten kierunek a nie było czasu.

Powiem ci tak- wszyscy za nim przepadali. Na wszystkie imprezy był zapraszany- miał mnóstwo kolegów i koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×