Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kasiaaa1234

Brat choruje na padaczke urazowa

Polecane posty

Czesc potrzebuje waszej pomocy zaczne od tego ze mam brata w wieku 37lat choruje na padaczke od 12roku zycia, teraz ma czeste napady padaczki czyli nawet we snie umie dostac ataku, ja go blagam zeby bral regularnie tabletki bo ma synka ktory wszystko widzi i jest przestraszony. Jak wzywam karetke to on nie chce pomocy wogole i wtedy  on umie dostac az 7razy w jednym dniu, chcialam zeby poszedl do lekarza to psychiatry ale on nie chce o tym slyszec, a ja juz niewiem co mam zrobic pomozcie . Mam dwojke dzieci i one na to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, kasiaaa1234 napisał:

Czesc potrzebuje waszej pomocy zaczne od tego ze mam brata w wieku 37lat choruje na padaczke od 12roku zycia, teraz ma czeste napady padaczki czyli nawet we snie umie dostac ataku, ja go blagam zeby bral regularnie tabletki bo ma synka ktory wszystko widzi i jest przestraszony. Jak wzywam karetke to on nie chce pomocy wogole i wtedy  on umie dostac az 7razy w jednym dniu, chcialam zeby poszedl do lekarza to psychiatry ale on nie chce o tym slyszec, a ja juz niewiem co mam zrobic pomozcie . Mam dwojke dzieci i one na to wszystko.

Nie jesteś przecież jego matką więc nie musisz go niańczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Sylwia1991 napisał:

Nie jesteś przecież jego matką więc nie musisz go niańczyć.

nie jestem ale to moj brat i potrzebuje mojej pomocy, na pisalam tutaj bo moze ktos ma podobna sytuacje i moze mi doradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kasiaaa1234 napisał:

nie jestem ale to moj brat i potrzebuje mojej pomocy, na pisalam tutaj bo moze ktos ma podobna sytuacje i moze mi doradzic

On NIE CHCE pomocy. Tobie zostaje to uszanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2022 o 12:03, kasiaaa1234 napisał:

nie jestem ale to moj brat i potrzebuje mojej pomocy, na pisalam tutaj bo moze ktos ma podobna sytuacje i moze mi doradzic

Właśnie o to chodzi, masz swoje życie. Jedno tak na marginesie. Nie zrób z siebie matki Teresy swoim kosztem i twojej rodziny. 

Gdyby jeszcze twój brat szanował twoja pomoc-zrozumiałabym to, ale tak... Twój brat jest chory,ale ma swój rozum. Ludzie z padaczka to nie są jakieś nierozumne istoty które nie potrafią połączyć kropek że trzeba się leczyć. 

Odpuść i zadbaj o siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2022 o 10:18, kasiaaa1234 napisał:

Czesc potrzebuje waszej pomocy zaczne od tego ze mam brata w wieku 37lat choruje na padaczke od 12roku zycia, teraz ma czeste napady padaczki czyli nawet we snie umie dostac ataku, ja go blagam zeby bral regularnie tabletki bo ma synka ktory wszystko widzi i jest przestraszony. Jak wzywam karetke to on nie chce pomocy wogole i wtedy  on umie dostac az 7razy w jednym dniu, chcialam zeby poszedl do lekarza to psychiatry ale on nie chce o tym slyszec, a ja juz niewiem co mam zrobic pomozcie . Mam dwojke dzieci i one na to wszystko.

a nie do neurologa? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×