Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
zanpop

Ból stóp i żył problem z chodzeniem.

Polecane posty

Od ponad roku mam problem ze stopami. Najpierw bolała mnie pięta , byłam u Ortopedy stwierdził płaskostopie i zapalenie stawu przy kostce. Dostałam lek na zapalenie i zalecenie wkładek. Nic to nie zmieniło wręcz jest coraz gorzej. Bolą mnie dwie stopy,czasem kostki w stopach czasem spod stopy. Teraz jeszcze bolą mnie żyły. Lekarz nadal stwierdził że powinnam nosić wkładki i tyle. Czy to normalne, że bolą mnie stopy w nocy i czasem się budzę bo ciągną mnie mięśnie i nie mogę ruszyć stopą? Rano po przebudzeniu nie mogę stanąć i chodzę jak staruszka. Albo kuleję albo ciągnę nogi za sobą. Nie wiem do jakiego lekarza pójść i gdzie szukać pomocy. Mam 42 lata a czuję,że stopy mi eksponują. Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz lekarza, który sprawdzi zakończenia nerwowe i żyły. Najprawdopodobniej jest to problem ze słabym dostępem krwi do stóp. Mój ojciec ma podobny problem z cukrem. Umierają komórki i rządzą źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cukrzyca powoduje dwa problemy tzw. stopę cukrzycową i stopę Charcota.

Problem mogą powodować tabletki obniżające ciśnienie krwi. 

Jeżeli chcemy poprawić krążenie krwi w stopach, i nie tylko, najlepszym sposobem jest kupić GH UP,  90 zł, i przez tydzień brać 2 kapsułki pół godziny przed snem a potem po jednej. 

Do tego warto brać witaminy z grupy B w kompleksie z urydyną i kwasem foliowym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejdź się do dobrego fizjoterapeuty (najlepiej prywatnie) jeśli będzie taka potrzeba to wkładki też Ci dobierze.

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może powinnaś iść do naczyniowca. Nie jestem specjalistą, ale też miałam sporo problemów z nogami i bardzo pomogła mi doktor Mariola Cieśla-Dul z SCM clinic. Zastanów się, na moje oko może być to dobry kierunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×