Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1 godzinę temu, Agnieszka1819 napisał:

czytałam i inne dziewczyny pisały mi,że krwawienie nie oznacza braku ciąży zełaszcza jak jest skąpe…że tak się w ciąży może zdarzyć..

Hahaha. Zastanawiałam się czy będziesz się doszukiwać ciąży pomimo okresu xD

Zrobiłaś testy. Były negatywne. Masz okres. Uspokój się po prostu. Wrzuć na luz, nie jesteś w ciąży.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałam jeszcze żeby kobieta zaszła w ciążę podczas stosowania prezerwatywy,z pierwszym chłopakiem 2 lata współżyliśmy z prezerwatywą i nie było wpadki.Też miałam 19 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Dobrosułka napisał:

A ja znam taką kobietę i inne z wkładkami i wypalonymi jajnikami.  Żadne zabezpiecznie nie działa na 100%, ale jak masz normalnie okres i testy wchodzą negatywne to nie ma ciąży.

 

Najwięcej kobiet zachodzi w ciążę przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych, z wypalonymi jajnikami też potrafi się zdarzyć ale żeby zajść w ciążę podczas stosowania prezerwatywy to nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2022 o 22:20, Foko Loko napisał:

Hahaha. Zastanawiałam się czy będziesz się doszukiwać ciąży pomimo okresu xD

Zrobiłaś testy. Były negatywne. Masz okres. Uspokój się po prostu. Wrzuć na luz, nie jesteś w ciąży.

Hej. Pisze znowu ,ponieważ po stosunku zauwazylam u siebie lekkie krwawienie micno czerwony sluz z krwia i trwa on juz z 3 dni…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Agnieszka1819 napisał:

Hej. Pisze znowu ,ponieważ po stosunku zauwazylam u siebie lekkie krwawienie micno czerwony sluz z krwia i trwa on juz z 3 dni…

Może po prostu jakieś podrażnienie po stosunku? Pęknięte naczynko albo coś? Krwawienie po stosunku NIE oznacza ciąży.

Jak się stresujesz to idź do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech 7 założy facetowi na wszelki wypadek. Poza tym co to za facet co kombinuje z prezerwatywa? Chyba razem wybierali formę zabezpieczenia, bo zakładam, że autorka nie uprawia seksu co weekend z innym mężczyzna. Nawet gdyby nie poczuła pękającej prezerwatywy w trakcie to wiedziałaby o tym po fakcie. A zsunąć to nie wiem jakby się miała jeśli jest założona prawidłowo. No chyba że za pomocą faceta, ale to wtedy się zmienia chłopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mo °na napisał:

Ja osobiscie nie mam potomstwa i miala nie bede bo nie chce i tak za duzo jest ludzi na swiecie chyba widac co sie dzieje ! 

Jak Twój facet zakłada 2 gumki na raz, to szybko brak potomstwa może się zmienić w dwie kreski na teście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×