Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Niedługo mam małą rodzinna imprezkę. Chciałabym ubrać się elegancko ale też wygodnie. Tyle że karmie i nie bardzo potrafię to połączyć. W dodatku wszystkie ubrania do karmienia są jednocześnie ubraniami ciążowymi. A bluzka z miejscem na duży brzuch bez tego brzucha dobrze nie wygląda. Znacie jakiś sklep z ciuchami do karmienia które nie byłyby jednocześnie ubraniami ciążowymi? Udało wam się spotkać coś takiego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A musisz mieć specjalne ciuchy do karmienia? Każda koszula czy ...enka na guziki się sprawdzi, czy kopertówka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie. Kiedyś miałam fajne bluzeczki z hmu, nie wyglądały jak dla karmiącej, czarna pod marynarkę i było ok. Nosiłam też ...enki z kopertowym dekoltem, świetne do karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W h&m widziałam kiedyś takie ubrania. Dobrą opcją może być spódnica + koszula / elegancka bluzka. Albo su ienka z dużym dekoltem i elastycznym materiałem lub su ienka kopertowa (często Karolina że stylizacji pokazuje coś w tym stylu) . Moim zdaniem super ...enki są na asos, w tym roku idę na wesele i już zaczynam tam szukać bo ciekawe modele szybko się wyprzedają. Nie chcę robić reklamy, nie wiem jak z jakością, bo jeszcze tam nie zamawiałam, ale fajnie się posiłkować filmikami na YouTube. Chociaż z drugiej strony ciekawe jak z ich rzetelnością 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×