Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ksenia01

Dentysta w ciąży

Polecane posty

Dziewczyny czy miałyście może podawany dexadent w ciąży? Dentystka mówi ze jest bezpieczny, a na internecie, ze nie jest wskazany dla kobiet w ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Ksenia01 napisał:

Dziewczyny czy miałyście może podawany dexadent w ciąży? Dentystka mówi ze jest bezpieczny, a na internecie, ze nie jest wskazany dla kobiet w ciąży. 

Zawsze możesz skonsultować z ginekologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Foko Loko napisał:

Zawsze możesz skonsultować z ginekologiem.

Ginekolog dopiero za tydzień, w sobotę  prenatalne także tez zapytam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Foko Loko napisał:

Zawsze możesz skonsultować z ginekologiem.

Ta dentystka upewniala mnie, ze ta dawka nie ma żadnego negatywnego wpływu, ale ja wszystkie podane leki zawsze sprawdzam czy nic się nie stanie, lecz z bólu nie byłam w stanie wytrzymać, poniewaz w nocy zrobił się stan zapalny,  a ten lek troche uśmierzył ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kierowałabym się internetem, z lekami w ciąży jest spory problem, nie chcę zbytnio się na temat wypowiadać, ale mogę podać ci na swoim przykładzie. Przed ciążą brałam lek X, w Polsce i za granicą, w ciąży nie powinnam rezygnować z leczenia tym bardziej i ciekawostka taka, w klasyfikacji leków w kraju, w którym mieszkam lek jest w ciąży bezpieczny, w Polsce z kolei tylko przy korzyściach przewyższających zdrowie matki. Także skonsultuj z ginekologiem, ale nie przeżywaj też, że robisz dziecku jakąś ogromną krzywdę. Leki w ciąży to bardzo trudny temat, wiem jak bardzo się boisz, ale internet w tym zakresie naprawdę nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, roztargniona09 napisał:

Nie kierowałabym się internetem, z lekami w ciąży jest spory problem, nie chcę zbytnio się na temat wypowiadać, ale mogę podać ci na swoim przykładzie. Przed ciążą brałam lek X, w Polsce i za granicą, w ciąży nie powinnam rezygnować z leczenia tym bardziej i ciekawostka taka, w klasyfikacji leków w kraju, w którym mieszkam lek jest w ciąży bezpieczny, w Polsce z kolei tylko przy korzyściach przewyższających zdrowie matki. Także skonsultuj z ginekologiem, ale nie przeżywaj też, że robisz dziecku jakąś ogromną krzywdę. Leki w ciąży to bardzo trudny temat, wiem jak bardzo się boisz, ale internet w tym zakresie naprawdę nie pomoże.

Oczywiście skonsultuje, znalazłam jeden wpis ze kobieta dostala ten lek u dentysty w 10 tygodniu, także mam nadzieje ze będzie wszystko w porządku, nie powinnam czytać, ale to tak samo mi przychodzi, ze jednak powinnam zobaczyć czy na pewno to dziecku nie zagroziło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×