Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Stany

Ciaza - najgorszy czas w życiu. Koszmar Media klamią

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Jestej w 14 tygodniu ciąży..  ciągle mdlosci bole brzucha wyczerpanie sennosc jak nigdy brak sil na zrobienie czegokolwiek , najchetniej bym lezala w lozku i ten stan nie mija. Grypa trwa 14 dni covid tez ale wiesz ze miną a tutaj kobieta sie meczy dzien w  dzien tygodniami miesiacami!!. To męka ..Każdy dzień to walka :(( nie mam juz sil a końca nie widać..  ciaza to wielkie poświęcenie. Dlaczego o tym się nie mówi w mediach tylko każda uśmiechnięta w tv i mediach słodko pierdząca tecza ? Też tak miałyście? Nie wiem czy zdecyduje się na drugie dziecko patrząc jak cierpię teraz .  Boje się co będzie w 7,8,9 miesiącu 

Edytowano przez Stany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Nie wiem co czytasz i co oglądasz ze twierdzisz że o tym się nie mówi? Byłam w pierwszej ciąży kilkanaście lat temu dostałam od kolezanek sporo czasopism na temat ciąży i tam były opisane różne rzeczy nieprzyjemne aspekty też. W obecnych czasach z resztą też. Naprawdę nie wiedziałaś że w ciąży występują mdlosci senność i zmęczenie? I tak podobnie miałam w pierwszej ciąży wymiotowalam do 7 miesiąca. Druga zniosłam całkiem dobrze. Trzecia wymęczyła mnie na maksa, przeziębienie za przeziębieniem, zmęczenie permanentne i okropny ból pleców. Czułam się taka nieporadna, trudno mi było włożyć buty czy znaleźć wygodna pozycje i tak można marudzić bez końca. Tak jak pisałaś grypa i covid się kończą ale i ciąża minie a na końcu czeka świetna nagroda🙂

 

Edytowano przez Annn2020
Blad
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie odpisujcie bo to prowokatorka, ostatnio w ciąży była jej siostra teraz ona. I w kółko te same teksty. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, roztargniona09 napisał:

Nie odpisujcie bo to prowokatorka, ostatnio w ciąży była jej siostra teraz ona. I w kółko te same teksty. 

Typowe, zawsze te które chcą a nie mogą mieć dzieci próbują obrzydzic innym macierzyństwo 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kazda ciaza jest inna. Sa kobiety ktore w ciazy promienieja, sa takie ktore mecza sie niemilosiernie. Kwestia tego jk sie akurat trafi. Zreszta wszystko jest do przetrwania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×