Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Klaudiaoooo4

Prolaktyna 75

Polecane posty

Dziewczyny, zaczęliśmy starać się o dziecko jakiś rok temu, bez większej spiny. Pol roku temu będąc prywatnie u ginekologa wykonałam sobie badania krwi, jak stwierdził wszystko w normie. Było tam wszystko począwszy od ferrytyny po FT4. Dodatkowo miałam wykonane badanie USG, trafilam akurat w owulacje , komórka jajowa o odpowiedniej wielkości, wszystko ok. Jak to ujął ginekolog „wszystko jak w szwajcarskim zegarku”. Kolejne starania nie przynosiły ciąży. Mąż prowadzi siedzący tryb życia oraz sporo pali jak i piwkuje, wiec stwierdziłam ze może ma wolne nasienie. Zdecydowałam zgłosić się jednak do przychodni z problemem zajścia w ciążę, pobrano mi krew i niespodzianka- wysoka prolaktyna 75.

Następnie powtórzono krew podczas miesiączki i niewiele spadła do 68.

Reszta idealna. Lekarz  spytał się czy dobrze widzę, bo może to świadczyć o guzie przysadki. Jestem przerazona. Nie mam żadnych objawów wysokiej prolaktyny, tj. żadnego nadmiernego owłosienia, wycieku płynu z piersi, senności. Okresy regularne od zawsze co do dnia. Czy któraś z Was była w podobnej sytuacji? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×