Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Przeoczone

Negatywne myśli o pracy

Polecane posty

Proszę o poradę co byscie zrobiły na moim miejscu...

Mam pracę, której nie lubię. Chodzę do pracy z bólem brzucha, w ciągłym stresie, rano chce mi się ryczeć że muszę znowu iść do tego środowiska. Ciągle szukam innej, ale nie ma odzewu po wysyłanych ogłoszeniach 😥

Problemy zaczęły się niecały rok temu, miałam trochę problemów rodzinnych i zaczęłam słabiej radzic sobie ze swoimi obowiązkami. Przez ciągle negatywne myśli, strach na wiele rzeczy przestałam zwracac uwagę, mniej się starać. Dyrektor widząc że coś się dzieje wprowadził plan naprawczy. Od tego czasu były miesiące że szło mi dobrze, tak jak reszcie współpracowników, ale przez wiele miesięcy moje targety nie były robione, efektywność była słaba. Do tego ciągła rywalizacja, presja że strony dyrektora i presja tego, że inni są ode mnie lepsi, ciągle telefony i nacisk.

Teraz chodzę do pracy z obawa że mnie zwolnią... Z jednej strony by mi ulżyło, odpoczęła bym psychicznie, a z drugiej strony boje się tej chwili wypowiedzenia, boje się tego wstydu przed ludźmi z pracy, że mnie wylali. 

Czy na moim miejscu sami byście położyli papier, czy czekali aż was zwolnią? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałaś, żeby zacząć się starać i naprawić błędy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starać się ile możesz. Pracować do czasu aż Cię sami zwolnią. Szukać do skutku innej pracy i samej się zwolnić po znalezieniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×