Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Czarnulka0

Wymiary 93 67 100 - CZY TO DUŻO?

Polecane posty

Kiedyś 90/60/90 to był wzór kobiety. 🙂

jeśli ścigasz chude szczury z okładek to może i ma być "5-10-15" 😉 czy coś w tym stylu. :classic_tongue: tylko nie idź w moje ślady (125/114/135) 😂 bo to już grube przegięcie. 😸

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Ladidadi napisał:

Zależy na jaki wzrost 

161 coś takiego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Fifty napisał:

Kiedyś 90/60/90 to był wzór kobiety. 🙂

jeśli ścigasz chude szczury z okładek to może i ma być "5-10-15" 😉 czy coś w tym stylu. :classic_tongue: tylko nie idź w moje ślady (125/114/135) 😂 bo to już grube przegięcie. 😸

Haha ,każda kobieta może być piękna niezależnie od wymiarów^^. Jeśli się dobrze ze sobą czuje, jest pewna siebie i jest zadbana, to czemu nie:) ja kiedyś miałam wymiary 106-86-115 i szczerze mówiąc byłam dużo bardziej pewna siebie, bo nie miałam kompleksów, nie porównywałam się do modelek itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorko to ładnie zjechałaś z obwodów. A jak stan skóry na piersiach i brzuchu po utracie tylu cm? Gratuluję. Możesz być z siebie dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Czarnulka0 napisał:

93 biust, 67 talia i stówa w biodrach. 

To nie jest dużo. Zazdro stówki w biodrach

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MamMai napisał:

Autorko to ładnie zjechałaś z obwodów. A jak stan skóry na piersiach i brzuchu po utracie tylu cm? Gratuluję. Możesz być z siebie dumna.

Dziękuje bardzo! Biust trochę „poszedł w dol” ale wciąż jest nawet ok..  Kiedyś miseczka 80H, wiec były ogromne , teraz mam miseczkę E. Także biust trochę opadł, ale minimalnie. Na brzuchu skóra wchłonęła się całkowicie, ale myśle, ze to dlatego, bo:

1. Redukuję wolno kilogramy. 16 kg w 10 miesięcy.

2. Staram się ćwiczyć (z Mel B) i jeżdżę na rowerku, wplatam aktywność fizyczna i dzieki temu skóra jest nawet, nawet jędrna. No i po cellulicie nie ma śladu. 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Czarnulka0 napisał:

161 coś takiego 

Bo ogólnie ja miałam takie wymiary i byłam prawie szczupła, ale mam niemal 180 cm wzrostu. Przy 160 to może być dużo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Ladidadi napisał:

Bo ogólnie ja miałam takie wymiary i byłam prawie szczupła, ale mam niemal 180 cm wzrostu. Przy 160 to może być dużo. 

No wyższa dziewczyna może ważyć 75kg i być szczupła, przy moim niskim wzroście to już niestety nie przejdzie 🙂 moje wymarzone wymiary to 88, 59, a biodra w sumie mogą być 95, trochę zaokrąglone . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Czarnulka0 napisał:

No wyższa dziewczyna może ważyć 75kg i być szczupła, przy moim niskim wzroście to już niestety nie przejdzie 🙂 moje wymarzone wymiary to 88, 59, a biodra w sumie mogą być 95, trochę zaokrąglone . 

Życzę dalszych sukcesów i trzymam kciuki za Ciebie. Ja teraz dążę do twoich obecnych wymiarów bo niestety przytyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Ladidadi napisał:

Życzę dalszych sukcesów i trzymam kciuki za Ciebie. Ja teraz dążę do twoich obecnych wymiarów bo niestety przytyłam.

Powodzenia zatem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, marinero0 napisał:

W tali za duzo  ale ogolnie to OK.Ja bym cie przecwiczyl na laweczce do cwiczenia  brzuszkow .@0 x rano o 20 wieczorem.Bylabys Wenus!:) Pomysl o tym 🙂 

Tzn po prostu trening brzucha? 
mogą się pokazać mięśnie dzieki temu ,ale brzuch i wąską talię robi się przede wszystkim kuchni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, marinero0 napisał:

Aha! Faceci reaguja na proporcje talii do bioder i im talia wezsza i brzuch plaski tym wieksze zainteresowanie kobieta:) Seksulane glownie.Nie mowie o tym ze facet chce z nia rozwiazywac problemy z zakresu licz pierwszych 🙂 LIczy sie jej zdolnosc prokreacyjna, na to to faceci zwracaja  uwage:)  jak za dawnych dobrych  bo promiskuistycznych czasow w jaskiniach 🙂  

Zauważyłam to. Nic dziwnego, to bardzo atrakcyjnie wyglada gdy kobieta ma szczupłąx talię i ładne, większe biodra, a na zmysły działa to tez na pewno 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marinero0 napisał:

🙂 Oj!  bardzo! Nawet nie wiesz jak!LOL  Skoro ty reagujesz to znaczy ze facet reaguje 100x bardziej 🙂 

Ogranicz jedzenie bulek,chleba i macznych potraw ! a wiecej jedz warzyw, marchewki, bialej rzodkwi .Mieso 100gr dziennie i basta! 

no! i codziennie brzuszki  na laweczce " Po tygodniu juz sie pojawia pierwsze sygnaly atrakcyjnosci cialka 🙂 

A jaka jest według Ciebie idealna waga dla kobiety o wzroście 160cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, marinero0 napisał:

47-50 kg .Szczuplutka ! jak elfik ! To gwarantuje ze wzbudzi w facecie tez odruchy opiekuncze 🙂 

Mi tez się tak podoba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2022 o 10:39, Czarnulka0 napisał:

No wyższa dziewczyna może ważyć 75kg i być szczupła, przy moim niskim wzroście to już niestety nie przejdzie 🙂 moje wymarzone wymiary to 88, 59, a biodra w sumie mogą być 95, trochę zaokrąglone . 

Ja się podłączam i generalnie stwierdzam fakt, że jeśli kobieta jest siebie świadoma, swojego ciała, seksualności i wie czym dysponuje jest pewna swojej kobiecości to widać gołym okiem a taka sama kobieta ale ukrywająca się, wstydząc siebie, nie pogodzona z własnym ciałem już jest mniej atrakcyjne oczach faceta. Taką kobietę również widać 🙂

Ja tam jestem za naturalnymi kształtami, jeśli ktoś ma kraglejsze bioderka i jest za co złapać to tym lepiej 😉 nie jestem fanem cudnych wąskich talii czy innych ekranowych cudów. 

Co do reszty to w końcu i tak trafi swój na swego i swoja na swojego haha 😉

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2022 o 17:15, Czarnulka0 napisał:

93 biust, 67 talia i stówa w biodrach. 

To idealnie 👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mojego męskiego punktu widzenia wymiary jak najbardziej okej 🙂

Najważniejsze żebyś sama się z nimi dobrze czuła. Zdanie postronnych osób co do wymiarów powinno być jak najmniej istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×