Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Elente2

Błona perforowana

Polecane posty

Cześć, mam 18 lat. Od niedawna zaczęłam współżyć z chłopakiem jednak moja błona tylko się rozciągnęła. Jest to typ błony perforowanej czyli błona przechodzi przez środek dzieląc otwór na pół. Ostatnio pękła i zauważyłam wczoraj, że oderwała się ona tylko od jednego boku i wisi. Bardzo mi się to nie podoba. Co mogę zrobić w takiej sytuacji? Jakie są opcje? Może któraś z was tak miała… strasznie mi się to nie podoba a wizytę u ginekologa mam dopiero za miesiąc. 


 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, czasem może tak być, że ta błona zostanie. U każdej kobiety błona wygląda inaczej. Poczekaj spokojnie do wizyty u ginekologa, zapewnie usunie ten wystający kawałek błony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...Temat ten chyba został odświeżony, wklejam poniżej to, co znalazłam.

fragolaxxx     0

 

Napisano Kwiecień 14, 2014

W wejściu do pochwy po lewej stronie mam taka faldke, nie wiem co to jest, to dzieliło otwór tak jakby na dwa otwory, po stosunku z jednej strony to coś sie przerwalo i teraz 'wisi' taki kawałek mięsa, nie wiem jak to inaczej ująć, seks uprawialam w piatek, tylko troche bolalo i potem caly dzień lekko krwawiam... Boję się, nie wiem co to jest, a raczej nie jest to normalne, jesli noc sie nie zmieni po swirtach pójdę do ginekologa, dodam, ze mam prawie 18lat... Chyba nie sa to pozostalosci po globie,bo od zawsze mialam ten dość gruby wałek, naeet jak wkladalam tampon to między tą faldke.. jak mysliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×